Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nézhet az én udvaromra a...

Nézhet az én udvaromra a szomszéd összes ablaka?

Figyelt kérdés
egy öreg néni lakott melettünk egy kis házba sajnos meghalt a telket megvették a ház helyére újat húztak úgy hogy oldalfekvésbe az összes ablak sőt egy bazi nagy terasz ajtó is a mi házunkra és az egész udvarunkra néz nagyon idegesítő hogy semmit se lehet csinálni hogy ne bámulnának

#szomszéd ablakai
2021. ápr. 6. 17:09
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
69%
De most az oldalhatáti falon vannak az ablakok, vagy a hátsó falon?
2021. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
69%

S. Nikolas Nick, mi a bajod? Miért kell mocskolódó privátokat írogatni? De most komolyan, indokold már meg.

Igenis javaslom a nádszövetet, mert nekünk bevált, és nem olyan drága, mint ahogy szerintem a kérdező gondolja.

Nem, nem húzom a "f....omra", jó helyen van az ott a kerítésen. :)

2021. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:

még egyszer elnézést mindenkitől tényleg nem én küldtem privát üzeneteket


köszönöm a hasznos infokat és tanácsokat látom azért van aki megért


az a baj a nádat duplán kell feltennem mert 2,30 magasat szeretnék akkor már 60-70 ezer forintról beszélünk azért gondolkodom a trapézon fa mintásba mondjuk

2021. ápr. 8. 12:27
 54/59 anonim ***** válasza:
Azért a trapéz lemez sem olyan olcsó. Kell egy zártszelvény váz amit be is kéne betonozni, mert a végén a szomszédhoz hozzávágja egy nagyobb szellő, a komplett kerítésedet, miközben téged próbál kukkolni.
2021. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

tudom itt tudna segíteni nekem ebbe apukám hegesztő és a melóhelyéről beszer áron megtudnám rendelni a cuccost persze így is sokba fog kerülni de időtálló

de most az egyik kommentelő írta ezt a beton elemes keritést hátm majd egy árba van


melyik lehet az időtállób ?

2021. ápr. 8. 13:32
 56/59 A kérdező kommentje:
ja és elnézést a tudatlanságomért mentségemre szóljon 25 éves nő vagyok. :D
2021. ápr. 8. 13:32
 57/59 anonim ***** válasza:

Ha a vas váz jól meg van csinálva, időnként lefestve még túl él téged is. A trapéz lemezt nem szabad flexel vágni akkor nem lehet belőle baj, és a hozzá való csavarokkal kell rögzíteni. Hogy maga a lemez meddig bírja nagyban függ a felszereléstől, de valószínűleg 20-25 évet lazán kibir.


A betonelemes gyakorlatilag örök életű, annak akkor lesz baja, ha a szomszéd vagy ti neki mentek kocsival. Hátránya, hogy kisebb a minta választék, de van famintás is. Beton festékkel meg időnként át lehet festeni ha meguntad.

2021. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
és a kettő közül melyik jönne ki olcsóbban ? vagy kb ugyan ott vagyok ?
2021. ápr. 8. 13:52
 59/59 anonim ***** válasza:
Passz ki kell számolni a lemezest, a betonra meg kérj árajánlatot.
2021. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!