Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nézhet az én udvaromra a...

Nézhet az én udvaromra a szomszéd összes ablaka?

Figyelt kérdés
egy öreg néni lakott melettünk egy kis házba sajnos meghalt a telket megvették a ház helyére újat húztak úgy hogy oldalfekvésbe az összes ablak sőt egy bazi nagy terasz ajtó is a mi házunkra és az egész udvarunkra néz nagyon idegesítő hogy semmit se lehet csinálni hogy ne bámulnának

#szomszéd ablakai
2021. ápr. 6. 17:09
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
67%

"Mert hátulra nem nézhet ablak se ajto"


Ezt meg honnan szedted?



"Nézhet az én udvaromra a szomszéd összes ablaka?"


Igen. Durva lenne, ha a szomszédok szabhatnák meg, hol lehet az ablak.

Ha valakinek nincs szerencséje, és minden szomszéd letiltaná, akkor ablak nélküli házat kellene építeni?

2021. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
43%

Gondolom az itt kötekedő sok köcsög is örülne, ha a pofájába bámulnának a nap 24 órájában.....ők vinnyognának a legjobban, ha ez lenne velük.

Empátia=0


Nádkerítés kérdező, abból a legnagyobb.

Kerítésedre azt raksz, amit akarsz. de van kismillió gyors módja, hogy ne bámuljanak át.

Ezt benézték rendesen, mert bámulhatják a nádkerítésedet, vagy a sövényedet...beleszólásuk meg nem sok van.

Gondolkodó ember ezért nem épít ablakot arra, ahova nem kéne, mert esetleg nem fog rajta kilátni.

2021. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

balról van mellettem a háza

az egész utcába minden háznak csak a vizes blokkjai vagy a kamra ilyenek néznek a szomszéd udvarára minden nagy ablak az utcára néz

csak ezek épültek úgy hogy konkrétan az összes nyilászárójuk ide néz én is belátok hozzájuk nagyon idegesítő

2021. ápr. 6. 18:16
 14/59 A kérdező kommentje:

kedves utolsó köszönöm te át érzed a problémám


tényleg nagyon idegesitő hogy itt a nagy udvarunk és semmit se tudunk csinálni mert az egész familia minket néz főleg a férfin még látom hogy élvezi is az az önelégült vigyorával ki ül kávézni aztán csak les engem véletlenül se tudjak napozni vagy bármit is

igen más lehet leszarná

engem nagyon is zavar

más egy panel meg más a kertváros ide azért költözik az ember hogy ne lesegessenek

2021. ápr. 6. 18:19
 15/59 anonim ***** válasza:
60%
Így jártál. Már építés előtt jelezned kellett volna, hogy ne oda tegyék az ablakokat. Egy ház felépítése legalább egy éves mulatság, de inkább több, nekem ne mond, hogy ennyi idő alatt nem vetted észre, hogy oda ablak épül.
2021. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

mivel én ezt a házat örököltem elötte nagymamám lakott itt és miközben épültek ide mi még külföldön voltunk...


és ha hiszed ha nem 2 hónap alatt állt a házuk.

ahol építési vállakozó a fater ott könnyen megy minden

2021. ápr. 6. 18:22
 17/59 anonim ***** válasza:
82%
A nádkerítés jó ötlet, vagy bármilyen más azonnali megoldás, akár hullámpalát is tehetsz oda. Nem lesz szép, de nem is az a lényeg. Mellé pedig ültesd el a sövényt, ha később szeretnél, és 4 év múlva elveheted az ideiglenes megoldást. A kertből amúgy is belátnának, nem? A környékünkön eredetileg minden ház körül ez a hálós kerítés volt, most hirtelen egyet sem tudnék mondani, ahol ne oldották volna meg valahogy a leárnyékolását.
2021. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:

bezzeg én amikor bementem épitési engedélyt kérni egy teraszajtóra a hátsó falamra elhajtottak engem hogy szomszéd felé nem nézhet ekkora ajtó

pedig van közöttünk két házhely ( ez a másik szomszéd )

ő zavar a legkevésbé

2021. ápr. 6. 18:23
 19/59 A kérdező kommentje:

csak 25 méter elég költséges lenne nádból

akkor már ha ennyi pénzt költök időtállób megoldást szeretnék


hullámpalát nem tesz már senki az azbeszt miatt


trapézlemezen gondolkozom még

2021. ápr. 6. 18:25
 20/59 anonim ***** válasza:
73%
#16 Igen, biztosan így volt. Kifizeted a ház lebontását és újraépítését, hogy máshol legyenek az ablakok?
2021. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!