Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi van olyankor, ha a szomszéd...

Mi van olyankor, ha a szomszéd ablaka az én udvaromra néz?

Figyelt kérdés
Négy éve vettünk egy családi házat, és a szomszéd több ablaka az én udvaromra néz, nagyon bosszantó hogy folyton leskelődik, és kötözködik az öreg. Jogom van nekem ezt valahol kifogásolni, és valahogy elérni azt hogy ne lásson be az udvaromba?
2010. ápr. 4. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Nincs. Már meglévő háznál nins esélyed erre. Ráadásul ennek ismeretében és tudatában vetted ezt a házat, minden hibájával együtt. Azzal együtt, hogy a szomszéd belát az udvarodba.


Ha a szomszéd most építené a házat, akkor jó eséllyel meg tudnád akadályozni, hogy olyan helyre építsen be ablakot, amiből a te udvarodba belátni.

2010. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklödj utána, mert több helyen kötelezhetik, hogy az ablak üvege nem legyen átlátszó - lehet kapni ráragasztható fóliát, ami csak a fényt engedi át, de a mintája miatt nem lehet átlátni rajta.
2010. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kerítéstől számítva 3m-en belül nem lehet neki feléd néző ablaka (általában). Ha távolabb van, akkor arra néz, amerre akar. Építs kerítést, vagy ültess tujákat!
2010. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mintha, a te ablakodon nézegetne be...:S Mert nálam sajnos ez volt...
2010. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz fákat ültetni esetleg oda? Az megoldaná a problémát.
2010. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltunk már ültetni elé, de fura módon mind kipusztult... El tudom képzelni, hogy gyomírtóval rásegített.
2010. ápr. 4. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
csináltass tömör kerítést, vagy a meglévőre vegyél gyékényt
2010. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, el tudom képzelni. Nálunk is van egy ilyen kattant idióta szomszéd, a szemetet is csak éjjel merem kidobni miatta, mert akkor alszik és nem lát. Tényleg az a legjobb ha építesz valami jó nagy kerítést elé.
2010. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom, de megértem az aggodalmad. Valami bazi nagy kerítés.
2010. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én inkább elbeszélgetnék a szomszéddal , ez magánlak sértés , szóval akár meg is "fenyeget"heted !
2010. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!