Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti laknátok olyan házban,...

Ti laknátok olyan házban, ahol megöltek valakit?

Figyelt kérdés

Feleségemmel szeretnénk venni egy házat magunknak .

Van egy 8 éves nagyon szép kertes ház , a környezete is nagyon jó . Már régóta árulják és most levitték az árát 6millió forintra , ami éppen bele fér a keretünkbe . Egyébként a ház körülbelül 15milliót érhet .

Már 5 éve árulják a házat és eddig senki se vette meg , mivel 6 évvel ezelőtt egy családé volt ahol a férj megölte a feleségét és utána magát is .

A feleségemet nagyon zavarja és ő nem szeretné megvenni .

Ti laknátok olyan házban , ahol meghaltak emberek ?



2013. márc. 21. 14:10
1 2
 11/17 gomzoli ***** válasza:
25%

Akkor ennyi erővel egyetlen lakást, házat sem lehetne megvenni, mert nincs olyan épület, ahol valami csúnya dolog ne történt volna valamikor. Lehet, hogy gyereket vertek benne, vagy állatot kínoztak, vagy csak a szenilis nagymamát rugdosták seggbe, vagy valakinek az életét keserítette meg benne például egy részeges, agresszív férj, vagy egy csalfa feleség.

Kórházban voltál? Ott szerinted van olyan ágy, amiben nem halt már meg valaki? Lehet, hogy ugyanaz a párna volt a feje alatt.

A múlt, az elmúlt. A hely ugyanaz, de semmi köze a régmúlt dolgokhoz, idegen emberek magánügyeihez. Ha leülsz a buszon egy bizonyos ülésre, gondold meg, lehet, hogy éppen ott kapott infarktust valaki 6 évvel ezelőtt, vagy sms-t az anyja haláláról. Ha minden ilyen helyhez tabuként állnánk hozzá, nem lenne hova menni.

Vegyétek meg, és vigyetek új életet a helybe. A ti történetetek onnantól kezdődik.

2013. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

Vedd meg, ne tétovázz!


Ilyen jó bulit nem találsz. Ha hívő a Nejed, akkor aranyáron hívsz egy szent embert, az megáldja, oszt lehet nyugodtan aludni.

2013. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
Én meg azt mondom ,hogy nem véletlen nem akarja senki megvenni,épp ezért van már annyira áron alul.Az értékesítése megmutatja,hogy még vevő sincs rá,sok sok éve! Kívülállónak könnyű osztani az észt,hogy én megvenném. Hányan kérték el a címet ,hogy szeretnék megvenni ha neked nem kell? Senki. Na ez a lényeg.
2013. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 gomzoli ***** válasza:
60%

"Én meg azt mondom ,hogy nem véletlen nem akarja senki megvenni,épp ezért van már annyira áron alul.Az értékesítése megmutatja,hogy még vevő sincs rá,sok sok éve! Kívülállónak könnyű osztani az észt,hogy én megvenném. Hányan kérték el a címet ,hogy szeretnék megvenni ha neked nem kell? Senki. Na ez a lényeg.

"


Bravo, nagyon értelmes gondolatok. Gondolom Te nyomkodod mások válaszára is a pirosat, mert nem úgy látják a dolgokat mint Te.

Szerinted akkor le kellene bontani, a helyét felszántani és sóval bevetni, hogy még az írmagja is ki legyen pusztítva annak az elátkozott helynek, mi? Ne vegye meg az egyébként jó helyen álló szép házat fele pénzért, inkább vegyen máshol duplájáért, vagy vegyen máshol putrit ugyanezért a pénzért, csak mert valaha (6 éve, könyörgöm...) ott gyilkosság történt. És akkor még én "osztom az észt kívülállóként", míg Te simán lebeszélnéd őt arról, hogy féláron házat vegyen, mert ott olyan hátborzongató dolgok történtek, meg különben se véletlen blabla... Ha nekem kellene még egy ház, és volna rá pénzem, képzeld, meg is venném, ha minden egyéb dolog tetszene rajta, benne, körülötte.

Na most rángatózhat megint a kezed a piros leszavazón.

2013. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
OK, hol a hirdetés, lehet, hogy megvenném!
2013. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igaz természetes halállal, de az én szobámban ketten haltak meg...az anyám, és a nagyanyám...

ennek ellenére jól alszom. Persze gondolok rájuk.


A Ti esetetek meg szóbeszéd! Láttad? Ott voltál? éjjel szellemek mászkálnak? véres a fal, vagy a padló?


naugyugye hogy nem!


Szaré-hugyé tessék megvenni, kifesteni, és jólérezni magatok. tartsatok egy házavatót, és kész!


az emberek imádják a másikat rémísztgetni. ahogy látom sikerült. eddig!

Rajta, vegyétek meg!

2013. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia! Bennem is nyugtalan érzést keltene, az biztos ...picit fura belegondolni. Ha feleséged nem szeretné, akkor ne vegyétek meg, biztosan találtok majd egy másikat, amiben szívesen laktok mindketten. De egyébként ha belegondolsz, akkor nem biztos hogy tudod arról a házról, ahol most laksz, hogy × évvel ezelőtt ott mi történt. Arról csak azért tudtok, mert nem történt régen annyira.
2023. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!