Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti laknátok olyan házban,...

Ti laknátok olyan házban, ahol megöltek valakit?

Figyelt kérdés

Feleségemmel szeretnénk venni egy házat magunknak .

Van egy 8 éves nagyon szép kertes ház , a környezete is nagyon jó . Már régóta árulják és most levitték az árát 6millió forintra , ami éppen bele fér a keretünkbe . Egyébként a ház körülbelül 15milliót érhet .

Már 5 éve árulják a házat és eddig senki se vette meg , mivel 6 évvel ezelőtt egy családé volt ahol a férj megölte a feleségét és utána magát is .

A feleségemet nagyon zavarja és ő nem szeretné megvenni .

Ti laknátok olyan házban , ahol meghaltak emberek ?



2013. márc. 21. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Meghalt emberek még oké,de megölt emberek...én nem szivesen költöznék olyan házba. Ja, én is nő vagyok,lehet hogy csak a mi heppünk:)
2013. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megvenném, de kívülállónak könnyű beszélni. Ha a feleséged nagyon nem akarja, ne erőltesd. Ha babonás, vétel után lehetne valami hókusz-pókuszt csinálni, füstölés, szelleműzés, elhívni a papot, hogy űzze el a rossz emlékeket stb.
2013. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Háááááátttttttttt !!!

Nekem az unokahúgom megkapta a szüleitől a Nagy apjáék házát.Nagyon komoly Magas szép állapotú ,komoly melléképület rendszer,betonos udvar stb.Kb:2 lakás árát éri ,itt a városban. És nem akar benne lakni ,mert az idős felhúzta magát a mellék épületben. Inkább albérletben lakik.

2013. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
47%
Megvenném és felszenteltetném a házat.
2013. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vedd csak meg! Nekem semmi ilyen problemam nem lenne, sot, meg orulnek is neki hogy megoltek ott valakit ha ez azt jelenti hogy 10 millaval olcsobban jutok hazhoz. Majd megtoltitek a sajat emlekeitekkel!
2013. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyétek meg, nem rátok haragszanak a szellemek:)
2013. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat .

Az az igazság , hogy én meg venném de a feleségem nagyon nem karja , és nem szeretném hogy ő rosszul érezné magát , ezért nem hiszem , hogy megvesszük .

2013. márc. 21. 14:56
 8/17 anonim ***** válasza:
A tipikus eset mikor az ember sajátmagának csinál hátrányt kárt egy butaság miatt!
2013. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én megvenném..

Jó, kicsit furi, meg egyébként tényleg lemegy ilyenkor egy ingatlan ára, de szerintem simán megvehető. Én beköltöznék.

2013. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kovpet ***** válasza:

"Egyébként a ház körülbelül 15milliót érhet"


Minden annyit ér, amennyiért el lehet adni. Ezt 8-ért sem lehetett, így még annyit sem ér, nem hogy 15-öt.


A kérdésedre szerintem a válasz az, hogy befektetésnek OK lehet, de OTTHONnak nem, hiszen az otthonnak az a lényege, hogy jól érezzétek magatokat benne. Otthonosan, ugye. Viszont gyanítom, hogy az asszony nem érezné jól magát ott. Akkor meg 1 forint is pénzkidobás lenne érte.

2013. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!