Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknátok város szélén?

Laknátok város szélén?

Figyelt kérdés

Adott egy nagy ház óriási udvarral viszont a város szélén a legelső házak eggyike. Odaköltöznétek? Kb 15000 fős kisváros, óvodák, iskolák, bolt minden van csak a városközpont kb 5-6 km-re a háztól. Buszjárat elég sűrűn iskola időben 10percenként helyi és a közeli nagyváros irányába is. Két gyerekkel (2, 10 évesek).

Nem tudom bele merjünk-e vágni a költözésbe. Van valaki aki hasonló helyen lakik szívesen venném a véleményét.S persze mindenkiét aki válaszol.


2012. dec. 7. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig laktam egy kb ugyanekkora kisváros legelső (legutolsó :D ) házában,s ott még busz sem járt akkoriban..én személy szerint semmi hátrányát nem éreztem,a ház szép volt s a környék csendes,szerettem ott lakni.
2012. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Buszmegálló kb 300- 350m van a háztól, viszont mivel ez is első vagy (utolsó) ház nem tudom mennyire járnának be rajta a "látogatók". Sokan riogattak hogy éjszaka elhordják amit találnak, s olyan házat kell nézni ahol minden oldalon vannak szomszédok.
2012. dec. 7. 12:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez cigányszennyezett, akkor meggondolandó, de ha a város közepén is fogsz lakni és otthon is lesztek, úgy is kfoszthatnak.
2012. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
laknak olyanok is viszont arról is hallottam hogy a város közepén lévő házba mentek be. Sokat nem nagyon lennénk otthon de ha úgy alakul lesznek kutyák, nem tudom mennyit jelent nekik.
2012. dec. 7. 12:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A látogatókat két kutyával is vissza lehet tartani.


Ha nincs túl messze az óvoda-iskola-munkahely, akkor ez a legjobb.


(itt lehet kecskét, baromfit... tartani, de jobb, mint egy elszigetelt tanya)

2012. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valós probléma s nem csak pletykaszinten van felnagyitva akkor meggondolnám hogy odaköltözzek-e,főleg a gyerekek miatt..Ott ahol én laktam nem voltak irokézek..
2012. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

iskolaába a nagy a közeli nagvárosba jár most is nem szeretnénk ezen változtatni de nem nagy távolság nincs 20km-re. az óvodát még nem tudom jelenleg gyesen vagyok.

A környéken lakókat kérdeztük mondták vannak olyanok is de nyugodtak, náluk nem voltak még bent. idős házaspár az egyik a másik egy özvegy asszony aki szintén szélen lakik.

2012. dec. 7. 13:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a város szélén lakok. Ha jönnek "belvárosi" ismerősök,mindig kérdezik,nem félek,félünk-e...és nem értem a kérdésüket.

A hely: Szegeden, a vadasparki erdő melletti utca vége.

2013. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyen nőttem fel.De soha senki nem zaklatót minket ,és nem vettük észre ,hogy be jöttek volna.És sajnos nem volt buszjárat.De mindennek 2 oldala van mint ennek is. Ha már most problémázol rajta ? akkor jól gondold meg. 15e város ahhoz elég távolinak tűnik a 5-6 km. Ha nincs jármű ,az gyalog oda vissza 12km .Időben sem kevés.
2013. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztosan jobb a levegő egészségesebb ilyen helyen lakni mint a belvárosban,de kicsit tényleg félelmetesen hangzik a mai világban mikkor annyi bűncselekmény van. De az nem jelenti azt,hogy tényleg valami baj fog történni. Ha nem vagytok félősek akkor vágjatok bele.
2013. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!