Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek Komáromról?...

Mi a véleményetek Komáromról? Milyen az emberek mentalitása? Milyen a város? Laknátok-e ott?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én laktam ott pár éve és szerintem borzalmas hely. Már maga az albi keresés is egy procedúra volt, mert alig találtam, ami volt az is borzalmas. Az emberek iszonyat bizalmatlanok (laktam több helyen is előtte, ilyet mint ott sehol nem tapasztaltam) és habár a központban laktam, este kb meghalt minden. Nem vagyok egy bulizós fajta, de az a légkör, ami ott volt borzalmas volt.

Nem akarok megbántani egy komáromit sem, de nekem az 1 hónap alatt ez volt a tapasztalatom. Eredetileg amúgy hosszabb távra terveztem, és elég kitartó típus vagyok, de ott egyszerüen nem lehetett tovább kibírni.


És, hogy legyen valami jó is, volt pozitív tapasztalatom is. Egyszer a közértben nem volt elég pénzem, kb 200 ft hiányzott, hogy kifizessem, amit venni akartam, csak a pénztárnál vettem észre, hogy kevesebb van nálam, mint gondoltam. És a pénztároscsaj mondta, hogy nyugodtan hozzam be később, pedig életében nem látott még. Na, ilyet sem láttam már gyerekkorom óta,


Viszont az átlag, ettől függetlenül nem ilyen volt. Ahogy amit az albi keresésnél, meg a munkahelyemen tapasztaltam az ennek az ellenkezője volt. Irigység és bizalmatlanság.

2010. szept. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Az a véleményem, hogy csúnyán kettévágták...
2010. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek mindenhol egyformak, a tipusuk, a szokasuk es a tulajdonsaguk az, ami kulonbozo, de ezt

igy megkulonboztetni, mint lakhely szerintem nem lehet.

2010. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!