Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknátok város szélén?

Laknátok város szélén?

Figyelt kérdés

Adott egy nagy ház óriási udvarral viszont a város szélén a legelső házak eggyike. Odaköltöznétek? Kb 15000 fős kisváros, óvodák, iskolák, bolt minden van csak a városközpont kb 5-6 km-re a háztól. Buszjárat elég sűrűn iskola időben 10percenként helyi és a közeli nagyváros irányába is. Két gyerekkel (2, 10 évesek).

Nem tudom bele merjünk-e vágni a költözésbe. Van valaki aki hasonló helyen lakik szívesen venném a véleményét.S persze mindenkiét aki válaszol.


2012. dec. 7. 11:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt nézd,hogy ezt mivel cseréled fel?

Én személy szerint nem laknék város szélén,bent lakunk egy 10000 fős város közepén. Viszont anyukámék a város szélén laknak, erdő mellett, dimbes-dombos tájon. Minden nap látnak vadállatokat, hol egy róka ballag a közeli réten, hol fácánkakas repül fel, hol legalább 10 őzike egyszerre.

Vannak szomszédok is. Ott lenni a lelkemnek igazi megnyugvás, de 1 hét után már hiányzik "valami".

Egyetlenszer sem törtek be hozzájuk, pedig van, hogy 3 hétre elmennek nyaralni.

2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá hogy ha benntebb laknál akkor is betörnének ha akarnak.Én falu szélen lakom hozzám már betörtek a bátyám a falu központjában lakik körbe boltok szomszédok mégis betörtek hozzá ráadásul a két eset 1 hónapon belül történt.
2013. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi is a város szélén lakunk, de én imádom!! Tőlem is sokan megkérdezik, h nem e félek, mikor egyedül vagyok itthon. Abszolút nem, szerintem ez itt a legbiztonságosabb környék!


Imádom, hogy járkálnak erre őzikék, nyuszik, vadfácánok. Tökéletesen látni a naplementét, mert mögöttünk már nincs ház, csak rét, néhány kis bozontos fával, meg szántőföld. Pici gyerkőceinket is ki merem majd engedni bátran az utcára, mert alig jár autó (szinte csak a szomszédok).


Isteni a levegő, nagy a nyugalom..én ezerszer is ezt a telket választanám!! :)

2013. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja és a környéken sem volt még betörés. Van egy két szomszéd, akik szinte állandóan otthon vannak, ők figyelik a terepet :) Amúgy korunkbeli fiatal családok vesznek minket körbe, kicsi gyerkőcökkel, ami szerintem tök jó.
2013. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esély a lopásra, betörésre, de a város közepén is megvan az lehetősége. A szomszéddal érdemes jóban lenni, sokan elszeparálják magukat és csodálkoznak ha a fal mögött kirámolják őket.
2013. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyobb az esély a betörésre! Nálunk gyakrabban törnek be a sűrűbben lakott környékeken. Pl mi egy kertvárosban lakunk, annak a legvégén (utolsó ház) és arra már kevesebb ház, mint a városhoz közelebbi részén, mivel felénk még csak most épül ki. Nemrég volt egy sorozatos betörés a környéken, és csakis a sűrűbben lakott részekre törtek be.. arra mifelénk hátrébb el se jöttek.
2013. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!