Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknátok telken, ha csak arra...

Laknátok telken, ha csak arra lenne pénzetek?

Figyelt kérdés

Téliesített nyaralót szeretnénk venni férjemmel, lényeg, hogy legyen áram és víz, családi házra, lakásra nem telik.

Imádjuk a természetet, így semmi gondunk azzal, ha a város szélén fogunk lakni,vagy netán gyalogolni kell köves úton 15 percet a buszhoz.

Úgy gondolom, a majdani gyerekeink is szépen fel tudjuk nevelni ilyen helyen, legalább nem kell féltenem őket az autóktól, vagy a cigányoktól.


Papám viszont pár napja tett egy kijelentést, hogy azért ennyire ne adjam már le az igényeim...ez elég rosszul esett.


Valóban "parasztos" dolog lenne telken lakni, netán kiskertet művelni, távol az emberektől, úgy mint régen??


Úgy gondolom, mi boldogok lennénk egy ilyen helyen és mivel nagyon nincs pénzünk,hitelt pedig nem kapunk, örülünk, ha egy ilyen telket meg tudunk majd venni, mégiscsak jobb lesz, mint albérletben tengődni, ráadásul így nem vagyunk 4 fal és szomszédok közé zárva.


Mit gondoltok, tényleg igénytelenségnek tűnik a dolog?


2011. máj. 22. 16:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A nyaraló is családi ház csak nem az a jogi minősítése, de lényegében az, mármint egy kertes ház egy szép helyen. Nézd ezt az oldalát. Más aki panelban éli le az életét, másra sem vágyik mint egy kertes kis vityillóra, egy szép környezetben a panel betondzsungele helyett...
2011. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

én imádnám, és nagyon bírom az ilyen embereket!! Szerintem semmi igénytelenség nincs benne, az nem ettől függ. Ha a családom megengedné, én is kiköltöznék, pedig van lakásom, a szívem nagyon valami ilyen helyre húz. Csak sajnos nálunk meg túl nagy a (nagy)szülői befolyás. Hajrá és sok sikert az élethez!!! Papádra ne hallgass, majd tátva maradhat a szája, milyen pöpec kis házatok, birodalmatok van.

Ti vagytok a normálisak, nem azok, akik 2-3 generációs hiteleket vesznek föl...

2011. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal inkább, mint panelban.
2011. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Ez fantasztikus,nekem minden vágyam egy vízparti nyaraló, ahol csak felkelsz, bedobod a horgászbotod és emellett mindent meg tudsz csinálni. Elhiszem, hogy dolgozni járni nem a legkellemesebb,de van bicikli és egyébként is azt írtad ez tetszene nektek. Hajrá! Ha vízpartit vesztek hívjatok meg, kifogom a legnagyobb süllőt! :) 22/N
2011. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 napietus ***** válasza:
miért lenne ezzel baj, ha szép helyen van, és a ház is jó rajta? inkább, mint az albérlet...ott ha bármit megcsináltok a házon, a sajátotokat szépítitek. szerintem vágjatok bele! és a kertészkedés is sok örömet tud adni az embernek :)
2011. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy igénytelenség. Sokkal inkább ezt választanám, minthogy vegyek hitelre egy belvárosi panellakást, ahol a szomszédok veszekedését kell hallgatnom és még adósságba is verem magam.
2011. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ah, a szabadsàg a tiszta levegõ, kapcsolat a természettel, és a szomszédod nem leskelõdik. Ha ùgy érzed, hogy ilyen helyen megtalàlod a boldogsàgodat, akkor ne hallgass senkire. En az biztos nagyon élvezném.Fõleg, ha kocsival is elérhetõ könnyen, ahol tudsz vàsàrolni.
2011. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi kertesben lakunk,kertészkedünk is, mert ez is nagy segítség. De én nagyon szeretnék tanya féleségen lakni ahol állatokat is lehet tartani.

Jó ötlet csináljátok csak.


És mamám is egy ilyen hobbi féleségen lakik.

2011. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Az álmom ilyen helyen lakni! Pesti vagyok, és alig várom, hogy kiköltözhessek valami természetközelibb helyre, és majd ott nevelhessem fel a gyerekeimet :)
2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%

Az lenne az igénytelenség ha nem foglalkoznál azzal,hogy jó helyen élj a pároddal és a leendő gyerekkel:-)

Szerintem amit leírtál nagyon jól hangzik,az a lényeg,hogy Ti jól érezzétek ott magatokat,az alap szükséglet megvan akkor mi a gond?!Semmi!

Sok boldogságot:-)

21/N

2011. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!