Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Körútra néző szoba, laknátok...

Körútra néző szoba, laknátok ilyenben?

Figyelt kérdés
Ma megyek megnézni egy szobát, amit bérelnék. Előzetesen ami aggaszt, hogy a Ferenc körútra néz az ablak. Attól tartok, hogy a nagy zaj és szmog miatt nem lehet ablakot nyitni. Ti laknátok ott?
2011. júl. 18. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem, de nyilván vannak akik épp ezt szeretik.
2011. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én laknék, mondjuk azért lehetőleg a fentebbi szinteken.
2011. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem laknék ilyen szobában.

Lehetőleg csúcsforgalomban nézd meg a szobát és az alapján könnyebben el tudod dönteni, bevállalod-e.

2011. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát, attól függ, hogy milyen messze van az úttól.

Ha közvetlenül mellette, akkor semmiképpen, de ha 1-2 utcával beljebb, akkor már nem olyan vészes.

2011. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
soha. beteg leszel ott,,,,
2011. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hajnalban a koponyádon fog átdübörögni az első villamos..., az egyéb, hatalmas forgalomról, a dugóban pöfögő büdös autókról nem is beszélve, ha ablakot nyitsz, naponta vaskos porréteg rakódik a bútorokra, padlóra, szőnyegre, és a saját hangodat sem igen hallod.

Ha nem vagy a belvároshoz szokva, az első hetekben állandóan fájni fog a fejed a szennyezett levegőtől és a zajtól, aztán lassan megszokod, ahogyan azok is megszokták, akik a többi körúti lakásban élnek...

Én biztosan nem vállalnám be.

2011. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

első villamos? eeejj, éjjel-nappal jár a vili a körúton.

nagyon nem ajánlok körútra néző szobát. ha udvari lenne, még csak-csak, de utcára nézőben meg lehet bolondulni.

a zaj iszonyat fárasztó dolog, a por meg krva idegesítő.


ha ingyen lenne, sem kéne.


ablaknyitás max éjszaka kivitelezhető, de mivel a villamos akkor is jár, és van pár fiatal, aki szerint vicces éjjel részegen üvöltözni az utcán...


inkább valami körúthoz közeli kis utcában nézz magadnak szobát, az még elviselhetőbb.

2011. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem költöznék ilyen helyre. Büdös, por, zaj...
2011. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Belvárosban laktam eddig is, de belső udvarra néző lakásban.

Az a kérdés, hogy éjszaka mennyire lehet nyugodtan pihenni?

2011. júl. 18. 15:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a körúttól két utcányira laktam csak. Ott autók ugyan nem jártak, de éjszaka, főleg nyáron tipikus volt, hogy mentek hazafelé a bulizók és persze részegen üvöltöztek. Mondjuk külön élvezetet okozott, hogy ez a Liszt térnél volt, ahol hétköznap is megy a dajdaj.

Emiatt biztosan nem venném ki. Ha kis utcában a legfelső szinten ilyen zavaró volt, az a körúton csak rosszabb lehet. non-stop jár a villamos, ott zajlik az éjszakai élet, napközben is hatalmas a forgalom, csak becsukott ablaknál elviselhető. Nem.

2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!