Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mely kerületben laknátok...

Mely kerületben laknátok szivesebben? És melyikről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

1: XIV.

2: XI.

3: XXII.


szerintetek melyik a legjobb?


2010. febr. 10. 17:23
 1/10 anonim válasza:
BUDAFOK 4EVER
2010. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kelenföld,imádom!
2010. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Nincs az a pénz amiért beköltöznék Pestre
2010. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Harmadik: Miért, most hol laksz?

Amúgy én most fogok pestre költözni, és e közt a három kerület közt vacilálok:D

2010. febr. 10. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Zugló. Nyugis hely közel a belvároshoz.
2010. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

első vagyok.

19/F vagyok és kb 10 éve költöztünk budafokra, azóta pedig marhára sokat fejlődött. megmondom a frankót ennél jobb lakhelyet megálmodni se nagyon tudnék, ez maga a tökéletes hely, közel van a nyüzsgéshez, de mégis nagyon csendes. A lényeg hogy ne a nagytétényi út mellett vegyél mert az hangos lehet a bkv + a vonatok miatt.


Amiért budafok jó :


+ mert láthatsz ilyet(én kb pont itt lakok, am a képre kattintva ki is nagyíthatod, elég szép.) [link]

+ mert jó a közlekedés (hirtelen nem nagyon tudnék neked pl földutat mondani, és nagyon sok bkv járat van errefele, de ezek mégsem zavarják meg a fentebbi részeken való csendes sétálgatásodat( [link]

+ 2 bevásároló központ van egymástól 20-30 perc bkvzásnyira ( [link] és [link] - az egyikben auchan van a másikban tesco, a camponában van mozi + rengeteg kisebb bolt )

+ van legalább 3 általános suli ( angol és német tanítása különbözőkben) van egy gimnázium ami nem rossz + egy borászsuli )

+ sok posta, sokféle bank van

+ sok játszótér, sok kocsma, szép - "zöldekben gazdag" környezet

+ kis számban van jelen a legkevésbé kedvelt Tisztelt kisebbségünk

+ szép épületek/műemlékek már ami van

Amiért budafok nem jó :


- mióta itt lakunk, járkál a környékem kb 3 szipus akik így járkálnak egész nap, ez pl nem szép

- hétvégente sok a balhés arc a városház tér körül, ezt ha lehet kerüld amikor gyalog vagy

- rendkívül igénytelenül kialakított/leginkább fenntartott bkv és vonat várakozóhelyek

- kevés látnivaló/nevezetesség szerintem


remélem valamennyit azért tudtam segíteni a választásban, üdv

2010. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

szia! Köszi...:) De az első link amit küldtél az...:D az akart lenni?

Városháztérről hallottam már, meg voltam is arrafelé, de szerintem koránt sem annyira vészes mint pl a blaha vagy a keleti...:)

2010. febr. 10. 21:30
 8/10 anonim válasza:
az első kép az kb a városháztértől 5-10 percnyi gyaloglásra van felfele a dombra/hegyre ahogy jobban tetszik. amúgy persze egyáltalán nem olyan vészes mint a blaha vagy a keleti, csak azért jobb vigyázni :) csak azért tettem be mert sztem szimplán szép :P:D
2010. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja oks :D Akkor lehet oda fogok valahova :)
2010. febr. 10. 22:54
 10/10 anonim ***** válasza:

22 sux!!!!

ott laktam tétényben 20 évig. a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám azt a sok utazást, mire beértem a városba, meg vissza.

a 973-ason meg nem volt olyan utazásom, h ne a chinoinnál keltett volna a kedves BKV-s :)))


11 cool!!!

ide költözz, én is itt lakom már fél éve, de sehova máshova nem mennék. innen fél órán belül az összes fontos belvárosi helyet eléred, és az éjszakai közlekedés is tuti.

2010. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!