Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Manapság már alapfelszereltség...

Manapság már alapfelszereltség lett a klíma, ha túl akarjuk élni a magyar nyarat?

Figyelt kérdés

Mára 32 fokot mondtak, holnapra 34-et, a jövő héten pedig akár 38-39 fok is lehet. Éjjel sem lesz 20 foknál hűvösebb, főleg a városokban. És még csak július eleje van, hol van még a nyár vége.


Jelenleg egy olyan viszonylag új építésű lakásban lakok, amely nem tetőtéri, viszont déli tájolású, így hamar felmelegszik.

Szerencsére van klímám, így könnyen átvészelem a modern magyar nyarakat, viszont emlékeim szerint a 80-as, 90-es években még nem kellett klíma, mert nem voltak olyan meleg nyarak.


Ti mit tapasztaltok, a klíma, légkondi már elengedhetetlen a komfortérzet növeléséhez ebben a nyári melegben? Tehát olyan alapvető felszereltség lett, mint a télen a fűtőeszközök?



júl. 6. 12:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a klímát, nem szeretem a klímát, ez ilyen nyafogás? Inkább nem próbáltad/ nem tudod rendesen használni. Mit lehet ezen nem szeretni? A világ egyik leghasznosabb találmánya. Szerencsére nem a nemszeretem típusú emberek vannak többen így most már gyorsan terjed közlekedési eszközökön, hivatalokban, melóhelyeken.
júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Francot, most is taknyom nyálam egyben van és be vagyok tőle lázasodva. Egy nagy marhaság. Miért kell lenézni azt aki nem tartja egészséges dolognak és nem szereti? Mert tényleg nem egészséges.
júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%

32.

30 fokban aludni, az az egészséges nyilván.

júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
80%

„ , most is taknyom nyálam egyben van és be vagyok tőle lázasodva.”


Itt valami nagyon nincs rendben. Vagy tele van dzsuvával és szórja a kórságot, vagy valami ordenáré módon süvít 18 fokon. Alapból egy klímától egyáltalán nem szabadna megbetegedni. Japánban pl nincs is élet klíma nélkül nyaranta (ott megtudnád:D) mégsem hullanak, mint a legyek.

júl. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan már. Nekem nem kell.
júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!