Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Pici, tetőtéri konyhába...

Pici, tetőtéri konyhába milyen alapfelszereltséget ajánlotok?

Figyelt kérdés

Pici konyhámat szeretném felszerelni. Hirtelen nem is tudom, hogy mikkel kellene felszerelnem.

Egyszerűbb ételeket is szeretnék csinálni.

Amim van: 2 lapos főzőlap, mosogató, kicsi hűtő, kenyérpirító, evőeszközök, kiszedők, fiókjaim (mély és keskeny).

Apró kis exkluzív ötletek is érdekelnek. Pl.: van egy 31x30 as könyöklőm az ablak alatt, ha ksi picurka "kertet" rendeznék be?


2009. febr. 15. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

de jó ez a minikert ötlet.hát ami nagyon kell:egy nagyobbacska edény(tésztafőzésre)egy kisebb(levesnek,főzeléknek),egy serpenyő.pár fakanál.

a mosogató mellé csöpögtető.ennyi feltétlenül kell.de ugyis majd mindig meglátsz valamit,amit "nem lehet" otthagyni.:-)

2009. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
serpenyő, fezekak, evőeszközök, tányérok poharak, egy csap és esetleg valami kis érdekes "dobozkák" amiben bírsz tartani cukrot ízesítőt kávét, stb
2009. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is kicsi a konyhám, így átérzem, hogy nem mindegy neked, hogy hány edényed van.

A legpraktikusabb ajándék, amit valaha kaptam az egy kukta készlet volt: volt benne egy mély kukta alj, egy lapos (serpenyő) kukta alj, volt benne egy kukta tető, meg egy sima fedő. Mindkettő alj passzol mindkettő tetőhöz. Plusz van egy pároló betét.

Nem pont ez, de hasonló: [link]

2009. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a kuktás készlet nagyon tetszik és tényleg praktikus!!! el is tettem a linket. Köszi
2009. febr. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!