Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen hűtőt ajánlotok?

Milyen hűtőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan hűtőt szeretnénk venni,ami jó nagy,lehet bele pakolni,alulfagyasztós,és NO FROST technológiája van. Melyik márkát ajánlanátok? Nem szeretném,ha egyhamar bedöglene.

Szerintetek?


2011. aug. 15. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ariston! Kicsit drágább az átlagnál, de azt a pártízezret bőven megéri, hogy nagyon jók a hűtőik. A miénk már több mint tíz éves, de sehol egy rozsda, tökéletesen működik. Ha újra vennék, csakis Aristont vennék.
2011. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen most meglepődtem,mert itt nálunk az Elektronix-ben azt mondták Aristont ne vegyünk,nem jó,meg az Indesit is szar. Pedig azthittem az Indesit az hűtőbe jó,tudom mosógépbe nem,de hűtőbe jó. Vagy tévedek?
2011. aug. 16. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk Samsung vab, kettő is, és nagyon szeretjük
2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekünk Gorenje van, nagyon szeretjük.


szerintem még a Siemens, esetleg Samsung is jó.

2011. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudni kell azt, hogy a kisebb üzletek részére, (nem áruházak) amikor szerződést kötnek valamelyik szállítóval, a szállító megtiltja, hogy másik beszállítótól másik márkát is forgalmazzanak. Ezért minden más terméket ócsárolnak, csakhogy a vevő náluk vásárolja meg azt a márkát, amit ő árul.


Nem kell nekik bedőlni. Az előttem szólók által felsorolt márkák biztosan jók. S ahogy minden szériában lehet 1-1 db. kakukktojás, lényeg a jótállási jegy!!

2011. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nekem Zanussim van, igaz, hogy nem NO FROST, de imádom!
2011. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem LG van, total no frost, italadagoló, miracle zone, zöldségfrissentartó rekesz, minden ami kell :)

és csak 120e volt.

2m magas, 3 fiókos alulfagyasztós, és fent is rengeteg hely van.

2011. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!