Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tartózkodási hely bejelentéséh...

Tartózkodási hely bejelentéséhez honnan tölthető le hozzájáruló nyilatkozat?

Figyelt kérdés

Vagy a szükséges adatokkal mi is csinálhatunk egyet 2 tanúval aláírva?

Nem szeretném online intézni, inkább bemennék az okmányirodába.



okt. 9. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtetted írni, hogy melyik településről van szó. Nem egyforma minden településen, csak hasonló.

Keress rá, hogy nálatok fenn van-e. Ha nincs, akkor bemész a tett helyszínére, és kérsz egyet.

Ilyesmi szokott lenni:

[link]

okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De különben, úgy tudom, nincs szabott formája, csak a tartalom a lényeg. Azaz, csinálhatsz is egyet. Vagy a fentiből kitörlöd a nem kívánt adatokat, és úgy kinyomtatod.
okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapestről lenne szó
okt. 9. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez mihez kell?

Ahhoz hogy a kormányablakban a lakcímkártyára felkerüljön tartózkodási hely?


Én az utóbbi 3 évben, 3 különböző kormányablaknál csináltattam ilyet. Sehol nem kérték. Csak a narancssárga bejelentő papírt, ami formanyomtatvány, ők adják.

okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Budapest esetén úgy keress, hogy kerületet is írsz.

De ez albérlet? Mert ha van szerződés, az megteszi hozzájáruló nyilatkozat helyett, ha csak 1 tulajdonosa van az ingatlannak. (Vagy több tulajdonos, és mindegyik aláírta a szerződést.)

tegnapelőtt 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!