Milyen következményei lehetnek,ha egy prostituáltnak adom ki a lakásomat?
Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 12:48
31/34 anonim 



válasza:





"Mi érdeke lenne a bérbeadót bemártani?"
Hogy saját magát mentse....
32/34 anonim 



válasza:





És azzal miért mentené magát? Bárki elhinné, hogy a pocakos szakállas bérbeadó bérnősténykedett helyette? Tényleg nem értem. Még ha a stricit dobja fel, vagy a kolléganőjét. De azért nem fog enyhítést kapni, ha bemárt valakit.
33/34 anonim 



válasza:





Rendőrségi vallatáson nem fogja végiggondolni... MOndja, ami eszébe jut - hátha menti saját magát....
34/34 anonim 



válasza:





Szerintem a többség nem olyan amatőr mint mi, és tudja, hogy a hallgatással jobban jár, mintha elkottyant valamit a “munkáltatójáról”. A teljes hallgatás meg egyszerűbb mint azon agyalni, hogy kit mártson be, kit ne.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!