Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Meleg kérdésben mi a különbség...

Meleg kérdésben mi a különbség a Biblia és a Mein Kampf között?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a Biblia szerint a melegeket meg kell gyilkolni.

A Mein Kampf is ezt írtja, vagy egy fokkal jobb?

Ha az egyik könyv lenne a társadalom és a törvények alapja a melegeknek melyik lenne a jobb?



2013. febr. 20. 09:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
12%
Én nem vagyok egyikben sem nagy szakértő, de mivel a Mein Kampf azért inkább az agresszivitásra épül, a Biblia lenne a jobb, mert aki azon nőtt fel, azt el tudom képzelni, hogy van saját gondolata, empatikus, stb. De mi az, hogy melyik lenne a jobb? Mármint miért lenne a társadalom alapja?
2013. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

hát ez elég fura kérdés, de tudod az ilyen szélsőségeket mindig izgalmas jelenségek motiválják. én először is szívesen megvizsgálnám a Mein követőit, hogy milyen szintű a látens homoszex. bennük, de látatlanba is elég magas szintet saccolok. (ugye az osztrák Haider utólag kiderült fiús ügyeiről is gyorsan elhallgattak ...)


És azt se értem, hogy jön ez most a társadalomhoz és a törvényekhez? Hogy lenne az alapja ? Kicsit kifejtenéd?

2013. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

A Mein Kampf egy sort sem ír senki meggyilkolásáról. Talán el kéne olvasni, nem látatlanban beszélni róla. Én olvastam. Java részt politikai állásfoglalás (de szó sincs belőle semmiféle népirtásról vagy gyilkosságokról, tehát nem benyalni az amcsi ponyva-filmek maszlagjait!), a 2. része (zweites Buch) meg főleg unalmas gazdasági kérdésekkel foglalkozik (német-francia szén-kereskedelem, gyarmatok, stb.)....


Komolyan, mindenki üljön le és vegye a kezébe (de a Bibliát is), ne másoktól várja az "ész"-t.....Amíg nem olvastam a MK-t azt hittem én is, hogy hű micsoda vérgőzös brutális könyv lehet....aztán végiguntam az egészet.....

2013. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%

A Bibliában még gyilkossági parancs sincs, nemhogy az, amit leírtál. Hazug vagy.

A Mein Kampf pedig annak az embernek a műve, aki parancsot adott a b.uzik kiírtására. Nem tudom, hogy ez nem elég?

Nem szeretem az ilyen embereket, akik a Bibliát, ami a szeretet és egyenlőség törvényét tartalmazza, ilyennek állítják be, mint ahogy te most.

2013. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
ugyanaz mind2
2013. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
32%

A Biblia sehol nem írja, hogy meg kell gyilkolni a melegeket, sőt másokat sem!

A Mein Kampf pedig egy tömeggyilkos műve.

2013. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"A Biblia sehol nem írja, hogy meg kell gyilkolni a melegeket, sőt másokat sem!"



Mózes harmadik könyve 20:13


"Ha valaki férfival hál úgy, ahogyan asszonnyal szoktak hálni, mivel utálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak, vérük rajtuk."

2013. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
előző epic win :D
2013. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%

11:18


Definiáld nekem az általad idézett szövegben azt a szót, hogy "úgy".

Ez így még messze van az epic win-től. :-)

2013. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
mint ahogy elvileg benne van az is hogy nem maszturbálhatsz meg nem szexelhetsz házasság előtt szóval egész egy rakás hülyeség :D és akkor még sorolhatnám ... kicsit idejétmúlt úgyérzem
2013. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!