Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Már mindent megértettem...

Már mindent megértettem Istenről, az életről, teremtésről és egyre többet értek annál sivárabb az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat kutattam ezeket a végső kérdéseket. Kerestem a magyarázatokat, vajon miért élünk, Isten miért teremtett minket, mi az élet lényege. Mi volt előbb, miből lett a valami stb.


Végül sok ősi filozófiai, vallási írások és tudományos művek után, némi földönkívüli rásegítéssel ezen kérdéseket megoldottam, innen is köszönet Istennek és az idegeneknek !


Az életem sajnos most egyre kietlenebb lelkileg és most sivárabbnak is érzem. Nincsenek pozitív értelemben vett szellemi kihívások, mivel már mindet értek, egyszerűen nincsen miből örömet merítenem. Ha te is átestél ezen, kérlek meséld el, hogyan dolgoztad meg a megvilágosodást, mit tanácsolnál nekem ?


LastOneLeft, Fisz, Szenthelyi Árpád véleménye különösen jól esne, de minen nyitott gondolkozású emberé is, AKIK NEM HISZNEK BENNE NE ÍRJANAK és trollok sem ! Köszi


2012. nov. 14. 18:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
83%

Én a jövőheti lottószámokkal is beérném....


László jósnő

2012. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
79%
Jó neked én 50év tanulás után sem értek semmit,sőt egyre kevesebbet.
2012. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Zsizsik666 ***** válasza:
2012. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
100%
Ha mindent értesz akkor kérlek írd meg nekem, hogy kell időgépet építeni. Meg azt is, hogy válhatok Idő Lorddá.
2012. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 Dalek Traak válasza:
100%
Nem hinném, hogy mindent értesz. Mert minél több dolgot értesz meg, annál több kérdés merül fel benned. Írnál részletesebben erről az idegen segítségről? Melyik fajjal léptél kapcsolatba?(persze csak akkor ha igaz amit leírtál)
2012. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Az a helyzet,hogy a spirituális felébredés,annak a következménye,hogy belátod azt a tényt,hogy önmagadat nem tudod meghatározni az elméddel,ugyanis az elméd gondolatok gyártására és azok elemzésére alkalmas!A gondolataidat viszont úgy tudod változtatni vagy megfigyelés által kiiktatni,ahogyan és amikor csak akarod és erre a tudatod által vagy képes!Annak a ténynek a felismerése,hogy te nem az elméd és nem is csupán a tested,tehát nem egy gondolat és szövethalmaz vagy,éppenséggel felszabadító és nem kiábrándító hatású!


Abból amit írtál,úgy tűnik,hogy elvesztél az elméd termékeiben,a gondolataidban!Az elméddel az elmét felfogni nem lehet,arra csak az elméd tudatos megfigyelése által vagy képes!


Ne csüggedj van még tovább!

2012. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
93%

Látom Zoltán kvantumfizikus visszatért és semmit sem változott. Nem térnék ki részletesen rá, hogy mennyi mindenben tévedsz és milyen logikai bukfenceket hajtottál végre, csak a kérdésedben. Csak a legtriviálisabbal hozakodnék elő:


"Ha te is átestél ezen, kérlek meséld el, hogyan dolgoztad meg a megvilágosodást, mit tanácsolnál nekem"


Először is "hogyan dolgoztad fel" nem pedig hogyan dolgoztad meg. Másodszor, egy megvilágosodott és boldog embert itt nehezen fogsz találni és alapvetően hatalmas tudásoddal segítség nélkül is kitudnád deríteni. Különben is, hogy lehet a tökéletességet feldolgozni? Egy tökéletes személy lelkileg is kiegyensúlyozott.


U.I: Megosztanád velünk ezen nagy titkokat, vagy a tudás forrását legalább?


László jósnő

2012. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
92%
Ebböl a válaszodból ítélve kérdezö, te csak egy troll vagy :)
2012. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Dalek Traak válasza:
100%
De ha nem árulsz el semmit akkor nem tudok segíteni. Ha nem árulsz el semmi konkrétat akkor jogosan feltételezhetem, hogy csak egy troll vagy.
2012. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
100%
Ha mindent tudsz akkor lehet valaki Isten és Sátán hívő?
2012. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!