Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megértettem hogy pár év múlva...

Megértettem hogy pár év múlva meghalok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Kiderült h gyógyathatatlan betegségem van( mi az nem fontos). Hihetetlen hogy ez pont velem történik. Már túlvagyok a depresszión hisz rájöttem, nem tudok változtatni rajta...ezvan. MOst akarok mindent megtenni amíg még lehet. Mivel kezdjem? Elkezdjek úgymond'ÉLNI' vagy inkább nyugodtan a szeretteimmel töltsem el a maradék időt??és az a sok rossz amit másokkal tettem akiket megbántottam akikkel kicsesztem, átvertem őket, megláztam soksok embert. Nem voltam egy angyal,nem tiszteltem a tanáraimat mindíg azt csináltam amit nem szabadott volna.mindíg az ellenkezőjét mint amit mondtak.és most vége lesz . így fogok megmaradni az emlékezetükben?Nem ezt akarom , de félek nincs elég időm helyrehozni.
2011. ápr. 5. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd azzal, hogy akiket megbántottál azoktól bocsánatot kérsz, vagy valamilyen módon kibékíted őket. Hiszen, ha lelkiismeretfurdalásod van a régi dolgaid miatt, akkor előbb jobb őket tisztázni.

Aztán amihez kedved van azt csináld , ne gondolj semmire csak élvezd ki a pillanatokat. Ajánlok egy filmet amit szerintem nézz meg A bakancslista- ez a címe.

És sajnálom, hogy ez történik veled!:SDe próbáld meg kiélvezni azokat az időket, ha megtudtad ,hogy mit akarsz kezdeni velük. Sok szerencsét!Remélem megtudod valósítani az álmaidat, amiket még szeretnél.

A szeretteiddel is töltheted az időidet , mondjuk úgy, ha tervezel valamit akkor őket is belevonod a dolgokba.

2011. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

uh nagyon sajnálom :(

szerintem is először mindenkivel beszélj akit úgy érzed megbántottál , kérj tőlük bocsánatot

igazából nehéz mit mondani , most lesz időd arra hogy megtedd amire eddig vágytál de valami miatt nem tudtad

a nagy betűs ÉLNI amúgy mit jelent neked ? szerintem találd meg a kettő között az egyensúlyt hogy a szüleidet se hanyagold most el

2011. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nem akarok észt osztani,mert nincs is miért.én 17 éves vagyok,és sajnos a baráti körömben 2en is vannak,akik betegek.

És rájuk sikerült hatnom,remélem neked is fogok tundi segíteni.

először is ne mond ezt,h ezt a kis időt máshogy akarod leélni.mert ez nem jó felfogás.az életben nincs kis meg nagy idő.bárkivel bármikor bármi történthet,lehet kimegyek 5 perc múlva az utcára és már nem leszek többé,mert pl. elütnek vagy kapok egy embóliát...

szóval ne most próbáld helyrehozni azt amit elrontottál,ezek az évek,napok,percek nem a búcsúzásért vannak.

igenis azért vannak,hogy 100%-os életet élj.és higgy abban,hogy meg fogsz gyógyulni.én úgy gondolom,hogy hogy erős hittel és reményekkel teli képesek vagyunk bármit legyőzni.nem szabad sírni,midngi mosolyogni kell.még ha sokszor nagyon nehéz is.

szóval csak pozitívan gondolkodj és mindenben keresd a szépet.

nem tudom hiszel-e Istenben,és ezt most ne térítésnek vedd.de kezdj el imádkozni,nem kell órákon át.elég ha csak minden este annyit mondassz,hogy köszönöd,h élhetsz és kéred,hogy még sokáig maradjon is ez így.

amúgy megkérdezhetem,hogy milyen betegséged van?

kitartást és kívánom,hogy minden megoldódjon és továbbra is élhesd a fiatalok gondtalan életét :)

szép napot!

remélem segítettem vmit

egy 17 éves lány

2011. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Mi történt? Élsz még?
2019. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, ezért óvatosan megkérdezem, hogy sikerült-e megúszni a dolgot? Tévedtek-e az orvosok?
2022. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Daddyke22 válasza:

Ehh, nincs válasz.

Ez most elszonorított 😪😪

2022. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!