Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megértettem, hogy pár év...

Megértettem, hogy pár év múlva meghalok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár év múlva? Miért, beteg vagy?

Éld a hátralévő életed örömben, boldogságban. Nézz szembe a halállal, röhögj a szemébe.

Csinálj olyat amíg eddig soha, próbálj ki valami újat.

2010. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Általános emberi sorsként értetted meg vagy valami bajod van?
2010. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az élet amúgy is rövid. Ha meg biztosan tudod, mikor halsz meg, akkor használd ki a hátralevő időt izgalmasan, tartalmasan. Dolgozz keveset, szórakozz sokat!
2010. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Írj emlékiratot, vagy valamit, amit közölni akarsz a gyerekeiddel, de az életedbe nem akarod/mered nekik elmondani, vagy csak azért, hogy egyszerűen hagyj rájuk valamit, ami személyes.


Én csak örültem volna, ha valamelyik rokonom vezetett volna naplót, vagy írt volna valami emlékiratot az életéről, saját élményeiről...de sajnos ilyen nálumk nem volt.

2010. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én már egy csomószor rájöttem, hogy nemsoká meghalok - eddig tévedtem, tehát ha nem szakvélemény, neked sem ártana utánajárni. Élnek emberek 100 éves koruk után is.


Ha biztos - tegyél meg mindent, amit eddig nem mertél. Ismerj meg új embereket, foglalkozz sokat a családdal, barátaiddal.

2010. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor már előrébb vagy, mint a legtöbb ember. Sokan egyszerűen nem fogják fel, hogy születésük után pár év (60-80, kinek mennyi), és meg fognak halni. :)
2010. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki meghal egyszer. Ez van. Az nem mindegy mi lesz utána. A Biblia szerint az egyetlen lehetőség, hogy a mennybe kerülj, ha hiszel Jézusban aki meghalt a bűneidért. Javaslom olvasd az újszövetséget.
2010. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig is: élj !
2010. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Korán szerint az kerül csak a paradicsomba, aki hisz Allahban, és követi a parancsolatait.

Máris dilemmázhatsz halálodig, hogy Jézust követed, vagy Allahot. A kettő együtt nem fog menni. ;)

2010. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre nem túl meggyőző a kérdésed valóságtartalma. Én is hasonlókat javaslok, mint az előttem megszólalók, egyet értek azzal, hogy csinálj olyat, amit eddig nem, és erre nagyon jó gondolatnak tartom, hagy higgy Jézusban, meg olvas a Bibliát. Az ószövetséggel sincs baj, Isten azt is pont úgy megtudja áldani. Köztörvényeset ne tegyél, mi van ha Isten meggondolja magát, és még élsz egy kicsit. Egyébként a testi halállal nem ér véget az életed, és lesz ott is számonkérés.
2010. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!