Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jajj Segítség! Meghalok a...

Jajj Segítség! Meghalok a fájdalomtól!?

Figyelt kérdés

ma húzták ki a fogam és most h kiment belőle minden érzéstelenítő iszonyatosan fáj már bőgök mert nagyon fáj!!! mit rakjak rá h csillapítsa a fájdalmat!??


16L


2011. nov. 14. 21:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
már vettem be algopirint úgy 6 perce de nagyon fáj :((
2011. nov. 14. 21:57
 2/12 anonim ***** válasza:
vegyél be fájdalomcsillapítót, de semmiképp se "rakj rá" semmit, öblögetni se szabad
2011. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Melyik fogad az, miért húzták ki?

Lehet csonthártyagyulladás is akár, az szokott ennyire fájni. Ha tényleg nagyon fáj, akkor ügyelet, ha kibírod holnapig, akkor holnap doki.

2011. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az algopirin semmit nem fog használni csontsebre, cataflan nincs otthon? Bugyolálj be vmibe fagyasztott akármit (legjobb a borsó, mert az felveszi az arcod formáját) egy konyharuhába és kívülről tedd rá. De ha tényleg ennyire fáj, akkor menj ügyeletre.
2011. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
alsó fogsorból az utolsó előtti fogamat húzták ki mert már jóformán nem volt teteje :S De nagyon fáj... :(
2011. nov. 14. 22:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért ma még ne menj a Dunának. Nekem is volt olyan foghúzásom, hogy egész nap csak tántorogtam, mint akit fejbe vertek, de hamar rendbe jött. Mégiscsak kitéptek belőled egy alkatrészt :) És ha holnap is gáz, ne az ügyeletre menj, hanem vissza a dokidhoz.
2011. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors a válaszokat úgy néz ki ha a fájdalom csillapító kezd hatni de az előtt tényleg nagyon fájt... mindenkinek nyomtam zöld kezet :)


jövőhéten már sokkal jobb lesz ugye ? nem fog fájni ?

2011. nov. 14. 22:16
 8/12 Pinocchio ***** válasza:
Ez érdekes nekem nem fájt még utána sem,pedig az egyik bölcsességfogamat húzták ki.
2011. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem dagadt fel? Nekem a szájsebészeten is az algopirint (nem tudom hogy kell helyesen leírni, évek óta nem találkoztam vele:S) ajánlotta a doki, de az algoflexre is azt mondta hogy jó. Jegelted? Mert akkor lehet holnapra még be is dagad. Ha lázad is lesz és holnap se múlik el akkor menj vissza. De ha nem vészes akkor felesleges. Nekem olyan 3 napot mondtak, hogy kb addig fájdogálhat, fájhat és hogy még mielőtt kimenne az érzéstelenítő vegyek be valamit és jegeljem azonnal. Az használt is bár így is megdagadt. Jobbulást:)
2011. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fáj :SS nem dagadt fel nem is jegeltem ... csak a beszélni kicsit megerőltető mert ugye ahogy beszélek a nyelvem birizgálja azt a rész ahol fáj :S Szerintetek ha holnap is fáj mennyek suliba ?
2011. nov. 14. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!