Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a legfőbb probléma az...

Mi a legfőbb probléma az egyházakkal és mi ennek a problémának az oka?

Figyelt kérdés

Olyan problémára gondolok, ami minden egyházat érint.

Én látok egy olyan problémát körülöttük, amit viszonylag könnyen lehetne orvosolni.

Van-e ötletetek a fent leírt kérdéssel kapcsolatban, ha van, írjátok le!



2012. nov. 8. 17:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem igy van Ismerd be,ha alaptalan lenne nem mondanám...sok egyházban voltam már kiváncsiságból ugyhogy látom a gázos dolgaikat.Leborulnak szobrok előtt hozzájuk imádkoznak,közvetitőt keresnek...Jézus megmondta Ő csakis ö egyedül az Út az Atyához!Nepid a szent jozsika meg mariska.Rádásul totál ütközik a 2.parancsolattal!És Máriának sem tulajdonit semmi szerepet a biblia azon kivül hogy megszülte Jézust.De ha olvasod a bibliát látod h Jézus sem őket tartotta családjának.a másik a szent nem tudom kik nem támadtak fel,nem hoztak keresztáldozatot,nem váltottak meg.Lehet hozzájuk imádkozni,de ne csidálkozz ha nem változik semmi.egyébként meg azis benne van a bibliában h Jézus nevében kérjünk/imádkozzunk az Atyához Szent Lelken keresztül.
2012. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!