Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férj/anyós probléma. Rosszul...

Férj/anyós probléma. Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
Az elején kezdem. Mult honapban kaptam a munkahelyemen egy kis plusz pénzt (évente 1x kb. 13 ezer forint). Ugy gondoltam (majd a férjemmel is megegyeztem), hogy mivel a férjem sokat van kint télen, ugye akár -20 fok is szokott lenni, hogy veszek neki egy eredeti bor cipot, ami kihuzza a telet,nem ázik át, jo meleg. Bele is kerult 13 000 forintba. Egy honapja meg is van. Tegnap anyosom beállított egy ugyan olyan cipovel (csak feketében), hogy amit mi vettunk kár lenne hordani, tegyuk el unnepekre (évente 1x van karácsony) és hordja azt, amit o vett neki. Se kopni, se nyelni nem tudtam. Nem állunk jol anyagilag, hogy ennyi pénzt csak ugy kidobjak az ablakon és még értelme se legyen. Abbol a pénzbol vehettem volna magamnak jobb cipot (nem ilyen kínai szart, amiben már most elfagy a lábom vagy a gyerekre koltottem volna). Mondtam a férjemnek, h nem azért adtam ki ennyi pénzt, hogy csak porfogo legyen. Még soha nem tudtunk venni eredeti bor cipot. Annyira buszke voltam rá,hogy végre vehettunk neki ilyet (neki is nagyon tetszett). A férjem azért is az anyjátol valo cipot huzta fel. Annyira rosszul esik, hogy a tolem kapott ajándéknak ez lett a sorsa. Jogosan esik sz@rul?
2012. nov. 7. 10:56
 1/8 Felülmúlhatatlan válasza:
100%

szerintem jogosan...


nem is értem. Ha valóban ugyanolyan a cipő, akkor én megmondtam volna anyósomnak, hogy nagyon kedves, hogy gondolt rá, viszont akkor fogja a blokkját és cserélje ki, mert nekem fázik a lábam és a gyereknek is kell cipő. A férjemnek viszont láthatóan megoldódott a cipő kérdése....

2012. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan esik rosszul, de azért gondolj arra, hogy az anyóstól kapott cipő sem tart örökké. Akkor majd nem kell venni újat, ott lesz amit tőled kapott. Kárba biztos nem veszik az a cipő, de azért nekem is rosszul esett volna.
2012. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A leírásod alapján nekem jogosnak. Anyósod tudott arról, hogy ilyen cipőt készültök venni?
2012. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kimaradt a "tűnik". Esetleg nem lehet valahogy valamelyiket visszaváltani?
2012. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyit adtatok a cipőért lehet, hogy vissza is váltják, ha nem hordta. Én tuti visszavinném és vagy a gyerekeknek vagy magamnak vennék rajta cipőt. Egy rúgás a férj felé is, meg valóban hasznosabb.
2012. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mutattam is neki az uj cipot, mert annyira orultem neki. Amiénkt már nem tudom visszaváltani, mert internetrol rendeltem (mellette egy szandált is,amit a reklamácios papírral vissza is kultem, mert két jobbas szandált kaptam). A másikat meg már azért nem lehet visszavinni, mert a férjem csak azért is azt huzta ma fel munkába. Jo, tudom, megmarad jovore. De annyi mindenre lett volna szukségunk, amire elkolthettem volna. De nekem valojában az fáj a legjobban, hogy a tolem kapott ajándék szarba sincs nézve. Mert ugye iézem anyostol : "Annyira szép, hogy kár lenne hordani"
2012. nov. 7. 11:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, már azt is felhuzta mindenszentekkor.
2012. nov. 7. 11:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy rossz kategoriába tette.
2012. nov. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!