Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy egyéni...

Mit jelent az, hogy egyéni szociális probléma?

Figyelt kérdés
:))) mit jelent egyáltalán az, hogy szociális?
2012. nov. 5. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gond van az illető anyagi helyzetével, a családi kapcsolataival, nem tud beilleszkedni a környezetében stb.
2012. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
"ez egyéni szocproblem"= old meg magad, mert senkit nem érdekel, csak te nyavajogsz rajta
2012. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezt általában gúnyosan mondják, szóval ne ezen keresztül akard megérteni, hogy mit jelent az a szó, hogy szociális :) Ezt igazából arra mondják, ha valami olyan probléma miatt nyavalyogsz, ami nem érdekel senkit, oldd meg magad, más úgyse tudja megtenni helyetted, és valószínűleg nem is lényegyes. Nekem utoljára arra mondták, amikor azon nyafogtam, hogy vizes lett a zoknim és fázik a lábam :D
2012. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Egyik volt tanárom is használta. :D Ő így mondta: egyéni szoc problem. :D

Ennek semmi köze a szociális meg egyéb ilyenekhez. Pofon egyszerű a jelentése: magánügy. :D

Legjobb példa, ha nincs kész a házid, és mondod, hogy: "De tanárnő! Megette a kutya/macska, az öcsém széttépte..." És erre ő: "Egyéni szoc problem"

Úgy érti, hogy magánügy, őt nem érdekli, mi történt, őt csak az érdekli, hogy éppen nincs kész a házi, és ugyanúgy beírja a mínuszt.

2012. nov. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii:))
2012. nov. 6. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

a gyakorlatban azt jelenti:


(ami) senkit sem érdekel :-)

2012. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 4-es válaszoló, tényleg ez ilyen lekezelő flegma beszólás inkább. Érdekes hogy az én egyik volt tanárom is folyton így mondta “egyéni szocproblem kiscsillag” meg a “megszoksz vagy megszöksz”-t is használta ránk. :D Véletlen nem ugyanarról a személyről beszélünk? :O Nekem egy miskolci gimnázium angol tanárnője (jó milf volt) használta ezt.
márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!