Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kin segített már isten?

Kin segített már isten?

Figyelt kérdés
Történeteket várok arról,hogy isten kinek miben segített.Mindig mondják,hogy imádkozz,legyél jó keresztény,és isten megsegít.Tehát kinek miben segített?Nekem egyszer kifizette a villanyszámlát.
2010. dec. 24. 13:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem fizeti ki a villanyszámlát. Azt bárki megteheti helyetted. De segít megtalálni a jó megoldást, segít megoldani a gondjainkat.
2010. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

Adott egy férjet, jó munkahelyet, otthont, autót!

DE ez mit sem érne, ha a szívemet nem változtatta volna meg. Már rég elherdáltuk volna a pénzünket, az ingóságainkat, már a csőd szélén lennénk, veszekednénk, megcsalnánk egymást! DE! A szívünket is megváltoztatta, szeretjük egymást, hálásak vagyunk Neki mindenért, folyamatosan gyarapszunk, békésen élünk, drog, pia nélkül... stb...

2010. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%
ezt nem ő tette..ezt te tetted. te alakítottad így az életedet. ezt fogadd el
2010. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%

Tudni kell különbséget tenni az anyagi, és lelki dolgok között. Az előbbieket csak te magad tudod megoldani, az utóbbiakban viszont egyedül mit sem érsz. Sokáig én is elégedetlen voltam, megrögzötten kerestem a boldogságot, mikor pedig feladtam, és elkezdtem úszni az árral, a legváratlanabb pillanatban talált meg.

Isten mindig megadja az embernek, amire szüksége van, csak észre kellene venni...

2010. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Nekem tegnap levitte a szemetet, adtam neki egy százast cserébe.
2010. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem a valóság az,hogy mindenki csak magának változtathat bármin is,esetleg könnyebb azt mondani,hogy isten is segít...
2010. dec. 24. 15:45
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
nekem volt két vendéglátóegységem egy megyeszékhelyen, de Isten segíttet mindabban, ami a pénz megléte ellenére is boldogtalanná tett. "minden megadatik RÁADÁSKÉNT (ráadásként, testvérem) ha Őt tesszük a középpontba. nekem beszélhettek a pénzről, vagy a vagyonról! ideiglenes boldogság, ami az új típus megjelenése után továbbmászik. salamon szerint sem ez tesz boldoggá, és én egyetértek vele.
2010. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

Az orvosunk abortuszt javasolt, mert nem fejlődött rendesen a kislányunk agyállománya. Azt mondta, hogy valószínűleg vízfejű lesz a gyermekünk és akár életképtelen is lehet.


Aki nem tudja mi a vízfejűség, nézze meg ezeket a képeket: [link]


Egy egész keresztény közösség imádkozott érte, és Isten csodát tett! Nemrég múlt 1 éves, és makk egészséges :)

2010. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: mit csinált pontosan isten?Honnan tudod hogy ő volt?Esetleg végignézted ahogy meggyógyítja?
2010. dec. 28. 17:30
 10/26 anonim ***** válasza:

Onnan tudom, hogy Ő volt, mert a Biblia kijelenti, hogy a betegség nem Istentől származik, és Isten akarata az, hogy az emberek meggyógyuljanak. Jézus kivétel nélkül mindenkit meggyógyított, aki hozzá fordult, és ezt ma is kész megtenni. Tőle kértük, s a kislányunk most egészséges - kell ennél több bizonyíték? Nézd meg ezt a videót:


http://www.youtube.com/watch?v=C2ZR3-Xua_g


És ez csak néhány eset a sok közül.


Nem muszáj ezt most elfogadnod és elhinned, de könnyen kerülhetsz te is olyan helyzetbe, amikor az orvosok csak széttárják a kezüket, mert nem tudnak segíteni. Nem kívánok neked rosszat, de lehet, hogy szükséged lesz még erre:


"És hívj segítségül engem a nyomorúság idején, én megszabadítlak téged és te dicsőítesz engem." (Zsoltárok 50:15)

2010. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!