Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan tudnak a tudatlanok...

Hogyan tudnak a tudatlanok irracionális dolgokban hinni 2024-ben, mint Ádám és Éva, Sátán, angyalok, Isten, és Jézus? Már rég kiderült, hogy az egész csak egy kitalált mese, hogy az egyháznak legyen hatalma! Lásd a búcsúcédulák.

Figyelt kérdés
aug. 24. 08:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
20: Megmondom őszintén, én 10 évig jártam templomba katolikus ex feleségem révén, de ha megkérnéd, hogy mondjam el miről beszélnek ott, nem biztos hogy meg tudnám tenni. A katolikus tanítások egy része az érthetetlenség szempontjából vetekszik egy némely tudományos tétellel.
aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#17


“Ami biztos: a tudomány, a modernizmus eredményei,pl Ösrobbanás, evolúció legalább annyira tekinthetők mesének, mint a Biblia történetei.”


Mármint azok számára csak mesék akik annyit is tudnak róluk. De már mindegyik téma ezerszer ki volt vesézve itt az oldalon, ha tényleg érdekel akkor olvasd vissza. A bibliai (meg igazából akármilyen) mítoszok és a tudományos elméletek nagyon nem egy szinten vannak ha a világ leírásáról van szó.

aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
46%

Én nem hiszek a Mikulásban,meg a szarvasok által vontatott szánjában.

Ha hinnék benne kérdéseket fogalmaznék meg a GyK-n a létezéséről,vagy nemlétéről.


Aki tudja valamiről,hogy nem létezik, arról nem tesz fel kérdéseket.

aug. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!