Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért utálják ennyire a zsidókat?

Miért utálják ennyire a zsidókat?

Figyelt kérdés
Több közösségi platformon szidják a zsidókat, és azt írják, hogy bárcsak lenne 2. Holokauszt. Múltkór mikor kiírtam egy platformra, hogy Izraelt támogatom, elkezdtek üzenetben zaklatni és halálos fenyegetéseket kaptam. (Nem vagyok zsidó)
jún. 18. 14:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
51%

"Ezek amiket mutattam szerinted mire bizonyíték?"

Hogyhogy mire? Hogy a palesztin területeken a keresztényeknek is rossz.

Csak ugye én még mindig erre kértem bizonyítékot:

"Izrael megalakulása óta a keresztényeket is kidobta a Szent Földnek nevezett területről"

jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
22%
Palesztina a szent föld része. Az általam mutatott bizonyítékok pedig alátámasztják hogy zsidó agresszió miatt hagyják le a területet a keresztények.
jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
46%

Nem, még csak azt sem támasztják alá, hogy elhagyják a területet a keresztények. A demográfiai adatokból pont az derül ki, hogy nem fogynak az ottani keresztények. Az, hogy néhányan elmennek, nem igazolja vissza az általánosságban tett állításod. Pláne hogy te egyenesen kidobásról beszéltél, ami így konkrétan duplán hamis állítás volt, hisz ilyesmi sosem történt a történelem folyamán.

Hogy egy részt egésznek veszel, szintén egy hamis állítás.

Arról nem is beszélve egyébként, hogy az élet a palesztin területeken olyan, amilyen, nagyrészt az sem Izraelen múlik. Gázából pl a Hamasz csinált gettót, ezek után teljesen normális hogy mindenkinek rossz, aki csak ott él, akár keresztény, akár muszlim, akár bármi más. És Ciszjordániában is csak egy fokkal jobb a helyzet. De ebbe már inkább bele se megyek.

jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!