Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért utálják ennyire a zsidókat?

Miért utálják ennyire a zsidókat?

Figyelt kérdés
Több közösségi platformon szidják a zsidókat, és azt írják, hogy bárcsak lenne 2. Holokauszt. Múltkór mikor kiírtam egy platformra, hogy Izraelt támogatom, elkezdtek üzenetben zaklatni és halálos fenyegetéseket kaptam. (Nem vagyok zsidó)
jún. 18. 14:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%

"Izrael megalakulása óta a keresztényeket is kidobta a Szent Földnek nevezett területről."

Forrás?

jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
48%

Forrás Palesztina demográfiai adatai:


[link]


A 20. század elején még a muszlimoké volt a terület és a lakosság 10-15%-a keresztény volt. Ma Izrael lakosságának mindössze 2%-a keresztény de ezek is többségében későbbi bevándorlók, nem őslakos keresztyének. A helyi keresztények pedig elmondták hogy Izrael őket is gyilkolja, elveszi a földjeiket.

jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
93%

Értelemszerűen az általad állított kidobásról kértem forrást, nem arról, hogy zsidók nagyobb arányban települtek be oda, mint keresztények. Ennek semmi köze nem volt a kérdésemhez.

Tehát még egyszer, forrás ERRE az állításodra?

"Izrael megalakulása óta a keresztényeket is kidobta a Szent Földnek nevezett területről."

jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
48%

Izrael már októberben nekiesett a keresztény templomoknak Gázában és mindet lebombázta:


[link]


Izraeli katonák keresztény nőket lőttek agyon:


[link]


Őslakos keresztények számolnak be arról hogy Izrael elnyomja őket és alapvető emberijogokat nem adnak meg nekik.


https://www.youtube.com/watch?v=kYWCpOHiNjk


Izrael új adót vetett ki a keresztényekre hogy ellehetetlenítse őket:


[link]



És még tengernyi ilyen bizonyíték van.

jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
67%

#28

Hogyne esett volna le? Az esélyt akartam neki megadni, hogy felvállalja, hogy nem mondott igazat. De úgy tűnik, nincs benne ennyi gerinc.

jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy nincs benne. Akinek annyiból áll az élete, hogy egy online fórumon mindenáron provokál, még ha nyilvánvaló hazugságokat is kell hozzá kitalálnia, teszi mindezt addig amíg emiatt ki nem tiltják, majd újraregisztrál, és újra, és újra, mert egyszerűen már ráfüggött a hazudozásra, a provokálásra... abban mégis miért lenne?

Ignoráld és kész. Amíg azt képzeli hogy bárkit is érdekel ez a műsor, addig úgyis csinálja. Ahelyett hogy végre egyszer bármi értelmessel, pláne hasznossal töltené az idejét...

jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hát, beleolvasva egy pár kérdésébe, azt hiszem tényleg kár volt egy mondatot is rááldozni.

Kösz a figyelmeztetést!

jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
31%

Újabb bizonyíték. Maguk a helyi keresztyének számolnak be arról miért kénytelenek elmenekülni. Elmondják hogy Izrael elnyomja őket. Zsidó telepesek és izraeli katonák támadják őket, és elveszik a keresztények földjét.


https://www.youtube.com/watch?v=pa6igKc1M9s


Akkor ezek a keresztények hazudnak szerintetek?

jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
51%

Csakhogy én még mindig erre kértem bizonyítékot:

"Izrael megalakulása óta a keresztényeket is kidobta a Szent Földnek nevezett területről"

Nem azt vártam eddig se, hogy mutass valami bizonyítékot hogy követtek már el bármikor bármit bárki keresztény ellen, hanem csakis és kizárólag azt az egyetlen egy állításodat kellett volna bizonyítanod, amit idéztem. Az vajon miért nem akar sikerülni?

Költői kérdés volt, persze!

jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
32%
Ezek amiket mutattam szerinted mire bizonyíték? :) Maguk a keresztények mondják el hogy menekülni kényszerülnek a zsidó agresszió miatt amit a demográfiai adatok is alátámasztanak de te behazudod hogy ez nem bizonyíték :)
jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!