Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten nem létezik. Ki ért...

Isten nem létezik. Ki ért ezzel egyet?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 15:15
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/766 peti 56 ***** válasza:
4%
111/111 A kérdező kommentje: a fris levegőre neked is kéne menni a aminek összetételét istennek köszönheted és bölcs tervezésének hogy élsz :-)
2023. szept. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/766 Darkmoon80 ***** válasza:
91%

Peti 56!


" TEHÁT MEREDJUNK A SZEMNÉL - he nem látott honan tudta hogy lehet látni ? (ja véletlen ) "


Kreacionista kétely (mely hasonlít a te hozzáállásodra):

[link]



Ismeretterjesztő verzió:


[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=06VZgWUmacA


Tudományos kifejtés:


[link]


Kicsit távolabbról az alapprobléma (összetett rendszerek kifejlődése) adott igen alapos szakszerű válasz:


[link]

[link]

2023. szept. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/766 anonim ***** válasza:
80%

109

Amit a véletlenről és az evolúcióról írsz abból tisztán látszik, hogy nem értetted meg a videót. Lehet, hogy megnézted de meg nem értetted, nem fogtad fel. Ennyi erővel a falat is bámulhattad volna így pedig a veled való társalgásnak is ugyan ennyi értelme lenne.

2023. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/766 anonim ***** válasza:
0%
Evolúció=mese. A béka átváltozik királyfivá.
2023. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/766 peti 56 ***** válasza:
32%
114/114 anonim -Ugy ahogy irod - csak kell hozzá vagy 1 milliárd év hogy véletlen sikerüljön
2023. szept. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/766 anonim ***** válasza:
19%

Én sok élet tapasztalaton mentem át és rájöttem, hogy Isten nem azért nem látható mert ő valami misztikus lény vagy ilyesmi, hanem

azért nem látható Isten, pont épp azért mert nincs.

Szóval sajnos az az igazság, hogy nincs Isten.

És a halottak sem tudnak magukról semmit, csak azért találták ki ezeket az égi históriákat, hogy félelembe tartsák az embereket.

Mert sok rosszindulat és gonoszság van a földön és szükség volt rá annak idején, hogy félelembe tartsák az embereket Isten kitalálásával. Sőt még Jézust is kitalálták és vele együtt Szűz Mária is kitaláció.

Hogy ezekkel félelembe tartsák az embereket a földön. Nem Istentől vagyunk és halál után sincs semmi, a halottak sem tudnak már magukról semmit.

2023. szept. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/766 anonim ***** válasza:
15%

Pont ez a félelemben tartásnak a lényege, hogy nem hiszitek el?!

Nem hiszitek el?!

Pokolra kerültök, a sátán emberei vagytok, rosszakat fogtok átélni, ha nem hiszitek el.

Ez réges régóta az embereknél a félelembe tartás lényege.

2023. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/766 peti 56 ***** válasza:
12%
Tehát az okos emberek megállapítása hogy valaminek a letrehozasahoz nem kell értelem,látszik is a hozaszolasukbol.Tehát PC Operációs rendszeréhez sem kellett értelem kifejlodott ? Pusztan beépult a számítógépbe.Az emberi DNS sokkal bonyolultabb és az is puszta véletlen. Na itt az értelem hiánya,ami kifejlodott:-) :-)
2023. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/766 anonim ***** válasza:
36%

Petikém!

Nem kell hülyének tettetni magad.

Vannak olyan dolgok, amelyeket mi hoztunk létre, ehhez kellett az értelmünk.

És vannak olyanok, amelyek egyértelműen maguktól jöttek létre.

A kettőt legtöbbször egyszerű megkülönböztetni.

A DNS elemi egységének felépítése rendkívül egyszerű.

Az, hogy milyen bonyolult dolgot tud felépíteni, nem igazán számít, mivel ezt ugye élőlény építette fel, hosszú idő alatt.

2023. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/766 anonim ***** válasza:
19%

Jézus lehet, hogy élt a földön vagy csak kitalálták nem tudom, de azt, hogy ő a halálon felül tudott kerekedni, azt szerintem csak kitalálhatták. Biztos kitalálhatták és ezzel butíthatták be a világot és az egész emberiséget, mert esélytelen én szerintem az, hogy ha Jézus élt is egyáltalán itt a földön, hogy ő a halálon felül tudott kerekedni azt szerintem kitalálhatták és ezzel butíthatták be az embereket a világot, hogy valamivel félelembe tartsák az embereket és a hívő embereknek, akik mondják a templomban, hogy várjuk az elkövetkezendő örök életet Ámen!

Pont a nagy semmi lesz mindenkinek a halál után.

2023. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!