Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jevoha Tanui szakszervezet...

Jevoha Tanui szakszervezet tagjai miért válnak agrsszivvé és lekezelővé támadóvá ha megalapozottan sarokba szoritom őket az igazsággal?

Figyelt kérdés
Sokszor történt hogy szembesitettem a bibliai ellentétekkel ami a tanaikat cáfolja és sarokba szoritva érezték magukat ezáltal és támadóvá váltak velem szemben,pedig probáltam már nagyon finoman és barátságosan beszélgetni velük,olyan mintha sarokbaszoritva éreznék magukat és támadnak olyankor.Miért ragaszkodnak ennyire a hazugsághoz? Miába rezeg a léc és rávilágit nekik bárki hogy hamis a tan amiben vannak,és nem azt mondják hogy jó tévedtem,hibáztam ember vagyok,és keresem az igazságot,jó találkoztam olyannak aki nem utasitotta el az igazság keresését,de ritka dolog,olyan mintha "fogva" lennének tartva,meg lennének zsarolva valamivel,lelki terrorban lennének tartva.
2020. júl. 27. 19:01
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
#40 Nem is állította senki, hogy az vagy. Ilyen kiváltságban te már első látásra leesik, hogy nem részesültél.
2020. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Ja! Te vagy az gumifejű? Te minden oldalon ott vagy? na, nem baj már elfogadtunk!
2020. júl. 30. 15:13
 43/44 Dongaben ***** válasza:

Sokat agyaltam rajta, de az összes vallási kérdésre a válasz az: "42"!!! Aki tudja miért, az boldogan éli az életét. Aki nem tudja, vagy képtelen felfogni, az az "úgynevezett" nyáj.

Legközelebb mondd azt, hogy te a 42-ben hiszel!

2020. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Akkor most ugyanezt magyarul! :-))))
2020. júl. 30. 21:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!