Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jevoha Tanui szakszervezet...

Jevoha Tanui szakszervezet tagjai miért válnak agrsszivvé és lekezelővé támadóvá ha megalapozottan sarokba szoritom őket az igazsággal?

Figyelt kérdés
Sokszor történt hogy szembesitettem a bibliai ellentétekkel ami a tanaikat cáfolja és sarokba szoritva érezték magukat ezáltal és támadóvá váltak velem szemben,pedig probáltam már nagyon finoman és barátságosan beszélgetni velük,olyan mintha sarokbaszoritva éreznék magukat és támadnak olyankor.Miért ragaszkodnak ennyire a hazugsághoz? Miába rezeg a léc és rávilágit nekik bárki hogy hamis a tan amiben vannak,és nem azt mondják hogy jó tévedtem,hibáztam ember vagyok,és keresem az igazságot,jó találkoztam olyannak aki nem utasitotta el az igazság keresését,de ritka dolog,olyan mintha "fogva" lennének tartva,meg lennének zsarolva valamivel,lelki terrorban lennének tartva.
2020. júl. 27. 19:01
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
19 igy igaz csak én nem vagyok jehovista mielött azt gondolnád
2020. júl. 30. 10:02
 22/44 anonim ***** válasza:
#21 Magaddal vitatkozol? :D
2020. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
abból ne menjünk messzire hogyha valahova odakapnak a jehovista "hithirdetők" onnan elég nehéz lekoccoltatni őket,ezek is tények,de nem erre lett kiirva a kérdés.
2020. júl. 30. 10:04
 24/44 A kérdező kommentje:
9-es a tévtanokat nem kell bizonygatni azok tények! Még egy könyv is megjelent róluk egy teologus irta,meg a net is televan a hamis téves tanokkal,ezzel nem kell vitábaszállni,ami tény azt nem kell bizonyita,mint pl hogy dög meleg van azon mit bizonyitsak? Álljak ki a napra és mégjobban bizonyosodjak meg róla?
2020. júl. 30. 10:09
 25/44 anonim ***** válasza:
#23 Nem, az fikázásra lett kiírva, mint az összes többi. Engem pl. nem nehéz, ha valaki megmondja nem kér belőle, akkor nincs dolgom vele. A baj általában ott kezdődik, hogy nem mondják ki nyiltan, hanem összevissza magyarázkodnak, hogy most ezért vagy azért nem jó, ahelyett, hogy kimondanák nem kérnek belőle. Szóval az őszinteséggel többre mennének.
2020. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
22-es félrenyomtam ha vetted volna észre nem ide szántam.
2020. júl. 30. 10:10
 27/44 anonim ***** válasza:
#24 Igen, ez olyan tény, mint anno Jézus Isten káromlása.
2020. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Jelenleg mint az hogy Jézus alaias Mihály Arkangyal! detto! :-) bagoly mondja verébnek mi?
2020. júl. 30. 10:12
 29/44 anonim ***** válasza:
#28 Bizony. Az, hogy valaminek bibliai alapja van és a ti dogmátokban nem szerepel az nem éppen a ti igazatokat bizonygatja. Istvánt is az ilyen hozzáállással rendelkezők kövezték meg.
2020. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Russelt az alapitót is megkövezték volna hidd el.
2020. júl. 30. 10:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!