Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jevoha Tanui szakszervezet...

Jevoha Tanui szakszervezet tagjai miért válnak agrsszivvé és lekezelővé támadóvá ha megalapozottan sarokba szoritom őket az igazsággal?

Figyelt kérdés
Sokszor történt hogy szembesitettem a bibliai ellentétekkel ami a tanaikat cáfolja és sarokba szoritva érezték magukat ezáltal és támadóvá váltak velem szemben,pedig probáltam már nagyon finoman és barátságosan beszélgetni velük,olyan mintha sarokbaszoritva éreznék magukat és támadnak olyankor.Miért ragaszkodnak ennyire a hazugsághoz? Miába rezeg a léc és rávilágit nekik bárki hogy hamis a tan amiben vannak,és nem azt mondják hogy jó tévedtem,hibáztam ember vagyok,és keresem az igazságot,jó találkoztam olyannak aki nem utasitotta el az igazság keresését,de ritka dolog,olyan mintha "fogva" lennének tartva,meg lennének zsarolva valamivel,lelki terrorban lennének tartva.
2020. júl. 27. 19:01
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
60%

Hiába jössz azzal, hogy bizonyítani kell nekünk, mivel azok nagyon sokszor le lettek ide írva, csak épp lusta vagy visszakeresni, meg pontosan tudod, hogy neked nem is szabad, hisz a szervezet szent és sérthetetlen, egyszer szembesítenéd őket az egyik Biblia ellenes hülyeségükkel, repülnél hamar onnan.

De annyira taszító a viselkedésed, hogy jobb is, ha a tanúk között vagy, az ilyen ember oda való

2020. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
velem mindig olyanok amikor a bibliai igazsággal szembesitem őket mint az agressziv farkasok a végére. De csak egy egyszerű kérdés hogy kik forditották le a ujvilág bibliát attól is bedurranak,arról meg ne is beszéljünk hogy ki volt Russel papa mert akkor már le is fejeznének ha rajtuk mulna.
2020. júl. 28. 22:42
 13/44 anonim ***** válasza:
50%

#11 Hja igen nektek nem kell bizonyítani semmit. Oké, hát akkor marad a viselkedésetek, ami meg magáért beszél.


#12 Még mindig csak kerülgeted, hogy rendes választ adj, helyette paranoid skizofrénia tüneteit produkálod. Ez is magáért beszél.

2020. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Miklós,Miklós! Ennye bennye! Az utolsó egy kezdő jehovista hozzáállása a témához.
2020. júl. 29. 08:20
 15/44 anonim ***** válasza:
#11 Esetleg te az egyházadból lennél, nem kiközösítve hanem kiátkozva. Ugyanis ott van bőven hamisság, meg Biblia ellenesség. Ahol egy nem tetsző kérdésért még pofon is járhat. Majd ha lesz értelmes nem több oldalnyi figyelembe nem vett idézetes válaszod, akkor hozakodj elő ilyesmivel.
2020. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

,,De annyira taszító a viselkedésed, hogy jobb is, ha a tanúk között vagy, az ilyen ember oda való"


Bagoly mondja verébnek tipikus esete. Katolikusok amúgy is a mérhetetlenül lekezelő és arrogáns stílusukról ismertek. Igazán krisztusi mit ne mondjak. Dehát az igazság kimondása már csak ezzel jár, az taszító.

2020. júl. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

---Katolikusok amúgy is a mérhetetlenül lekezelő és arrogáns stílusukról ismertek.---


Ezt a jellemvonást én a jehovistáknál vettem inkább észre.Szerintem te is kevered.

2020. júl. 30. 08:55
 18/44 anonim ***** válasza:
46%
#17 Nem kell folyton letagadni és a másikra kenni azt amit ti csináltok.
2020. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Ez nem letagadás ezek száraz tények!
2020. júl. 30. 09:48
 20/44 anonim ***** válasza:
#19 Rólatok.
2020. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!