Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jevoha Tanui szakszervezet...

Jevoha Tanui szakszervezet tagjai miért válnak agrsszivvé és lekezelővé támadóvá ha megalapozottan sarokba szoritom őket az igazsággal?

Figyelt kérdés
Sokszor történt hogy szembesitettem a bibliai ellentétekkel ami a tanaikat cáfolja és sarokba szoritva érezték magukat ezáltal és támadóvá váltak velem szemben,pedig probáltam már nagyon finoman és barátságosan beszélgetni velük,olyan mintha sarokbaszoritva éreznék magukat és támadnak olyankor.Miért ragaszkodnak ennyire a hazugsághoz? Miába rezeg a léc és rávilágit nekik bárki hogy hamis a tan amiben vannak,és nem azt mondják hogy jó tévedtem,hibáztam ember vagyok,és keresem az igazságot,jó találkoztam olyannak aki nem utasitotta el az igazság keresését,de ritka dolog,olyan mintha "fogva" lennének tartva,meg lennének zsarolva valamivel,lelki terrorban lennének tartva.
2020. júl. 27. 19:01
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
29 ezt most ugy mindtad mintha a ti tanaitoknak legalább 15% köze lenne a bibliához,gyakorlatilag nem is vagytok keresztények mert a keresztény tanokat megtagadjátok,akkor miről beszélünk?
2020. júl. 30. 10:50
 32/44 anonim ***** válasza:
#31 Nem is kívánom magamat kereszténynek nevezni. Mivel a keresztények meg a Biblia két külön világ lett mostanra. Nem a keresztény tanoknak kell megfelelni, hanem a Bibliában leírtaknak.
2020. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

---Nem a keresztény tanoknak kell megfelelni, hanem a Bibliában leírtaknak.---


Egyetértek veled! A JT egyház szembe megy a bibliai igazságokkal,nem kicsit!

Ezért felejtős a jt egyház,kb 15% köze van a bibliai igazságokhoz,a katolikusoknak több,pedig azok sem kismiskák.

2020. júl. 30. 11:58
 34/44 anonim ***** válasza:
#33 Ezt eddig nem sikerült bizonyítani, azt viszont, hogy te szembemész vele, nha azt nagyon is. Magadat csapod be azzal, hogy figyelmen kívül hagyod a kontextust és a többi, témához kapcsolódó verset. Igen, a katolikusok, ezt az lmrkat oldalon magam is tapasztaltam, mennyi közük van hozzá, annyi, hogy egy oldalt nem volt képes lapozni a nagy kritikus a Bibliában. Egyből tudta volna mi az a ,, valamiféle nagy sokaság".
2020. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

---Ezt eddig nem sikerült bizonyítani, azt viszont, hogy te szembemész vele, nha azt nagyon is.---


Naná hogy szembemegyek az őrtorony és társai tanitásaival,a biblia is szembe megy a j.t tanokkal,ezzel mi a probléma? Azért mert valamikor egy ember amerikában kitalálta magának ezt a vallást a felállitott tanaival,ezt miért kell a bibliai igazságok fölé emelni,ezt soha nem értettem.


A Katolikusok is televannak tévtanitásokkal nem is kevéssel,de még mindig biblikusabbak mint j.t.


Egy egyszerű dolgok se a J,T se a Katolikus és sok egyéb egyház nem képes megérteni,a bibliával ami szembe megy azt hamisnak nevezik mindenhol.

2020. júl. 30. 12:45
 36/44 anonim ***** válasza:
#35 Mi is hamisnak nevezzük, az pedig, hogy figyelmen kívül hagysz perdöntő Biblia verseket, nem azt bizonyítja, hogy te így tennél.
2020. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
#35 Igen, a bálvány imádás a politikával való szoros együttműködés, az atyázás, a vallásháborúk,a pogány jelképek használata, a meleg házasság tényleg nagyon biblikusak.
2020. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Egyik kutya másik,eb! Hogy jt,vagy kat, az eb az már mellékes! :-)))
2020. júl. 30. 14:07
 39/44 anonim ***** válasza:
#38 Ahham, és te mi vagy? Értem tehát a jó ember és a gonosz között sincs különbség.
2020. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
20.as bocs nem vagyok jehovista! Figyelj mielött irssz valamit! :-))))
2020. júl. 30. 14:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!