Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarorszagon az emberek...

Magyarorszagon az emberek miert nem gyakoroljak a vallasukat? Ugy latom szinte eges aki vallasosan neveli a gyereket, ugye jol latom?

Figyelt kérdés

Nagyon szomoru a dolog. 30 vagyok, de csak amulok hogy a hit, a templomba jaras mennyire nem termeszetes mar.

Hogy gondoljatok?


2008. nov. 7. 15:56
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a nem hiteles keresztény, mert itt gondolom az a fő vallás amire gondolsz, emiatt kap negatív fényt ez a dolog, nem a régi rendszer miatt. Jártam katolikus suliba, de nagyon nagyot csalódtam az egészben ott. Képmutatás és embertelenség volt, pedig ott még papokat is képeztek.

Egy diákot simán kiraktak az utcára, mikor nem volt hova mennie, és betegség miatt halasztani kényszerült, a kollégiumi helye meg üresen maradt.

2009. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Azt se bírják sokszor a keresztényekben, hogy azt képzelik, csak ők a jó emberek, csak ők képesek morálisan élni, és eleve lenézik azt, hiába jó ember, ha nem vallásos. Sokan felsőbbrendűnek tartják magukat, mert vallásosak. Engem ilyen biblia körösök megtaláltak, és olyan agresszíven nyomulnak, hogy az valami hihetetlen.
2009. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!