Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tisztelt J. Tanúi, vért nem...

Tisztelt J. Tanúi, vért nem fogadtok el egy műtőasztalon, de vért szoktatok-e ADNI (vannak-e donorok közöttetek)?

Figyelt kérdés

Azt tudvalevő, hogy "fegyvert nem fogtok", sorkatonaságot sem vállalnátok, ha visszaállítanák, és, ha haza védelméről lenne szó, karosszékből néznétek (férfiak), amint leigázzák rokonaitokat, szeretteiteket, és mindezt, mert egy vallásos könyvben, amelynek első felében patakokban folyik a vér "Isten" parancsára, egyszercsak van olyan felszólítás, hogy aki fegyvert fog, azáltal fog elpusztulni (önvédelemről nem hallottatok?), de hogy vért sem fogadtok el, ha egy komoly műtét megköveteli ezt, hát az nagyon meredek!

A Tudomány azt mondja, megment titeket, ha vért fogadtok el egy baleset után, de a vallás(otok) azt mondja nem kell a vér, amit a Tudomány ajánl szeretteink megmentéséért... És vért szabad-e adnotok, mert erről még nem hallottam semmit?



2017. máj. 10. 08:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Bocsánat valami baj van a géppel.
2017. máj. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

living ne játszd meg magad!


Én írtam egy választ 00:05-kor.

A következő válasz író te voltál.

Meg írsz 4(NÉGY) választ majdnem ugyan azzal a szöveggel.

Az érdekes ebben az,hogy az első választ 03:54-kor küldöd el a többi négyet 03:57-kor.

Az első 4 válasz között csupán ennyi különbség van;


1.Vlsz)"hagyják meghalni" 03:54

2.Vlsz) "Nem hagyják meghalni"00:57

3.Vlsz) "hagyják meghalni"03:57

4.Vlsz)"Nem hagyják meghalni"03:57

5.Vlsz)"Bocsánat valami baj van a géppel."00:57


És máris a 3 oldalról átlapoztunk a 4-re.


Mondcsak,hogy csináltad ezt!?

De a fontosabb kérdésem az,hogy miért!?

Vajon nem azért,hogy lapozzon az oldal!?


Tessék csak meg válaszolni a azokat a kérdéseimet amelyeket ebben a válaszomban írtam meg, # 26/31 Időpont ma 00:05.


Meddig vagy még hajlandó elmenni a csalással living!?

Kit szolgálsz te living, hogy hajnal 3 és 4 között ilyeneket csinálsz!?

Baj van a gépeddel!?

Talán el is hinném ha nem "ismernélek".


Valami nagyon de nagyon nincs rendben körüllőtted és ez egyre jobban kibontakozik még itt is a valódi éned.

2017. máj. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Jav;


1.Vlsz)"hagyják meghalni" 03:54

2.Vlsz) "Nem hagyják meghalni"03:57

3.Vlsz) "hagyják meghalni"03:57

4.Vlsz)"Nem hagyják meghalni"03:57

5.Vlsz)"Bocsánat valami baj van a géppel."03:57


Bocs figyelmetlen voltam és 03 helyett 00 írtam de nem szándékosan tettem.

2017. máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Ez csak egy bevett több százados szájhagyomány, hogy kell a vér, az orvos társadalom butasága"

Nem egészen, inkább létszükségletnek nevezném.

Úgy tudom te anya vagy, Living. Szóval, hagynád meghalni a saját gyereked ha hirtelen nem lenne más megoldás, csak hogy vért adsz neki?

2017. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

ha észre vetted volna azt a kis vesszőt a "hagyják meghalni" szócskánál, akkor tudhatnád, hogy ezt idéztem egy hozzá szólótól.


A gépem valamiért először nem küldte el a hozzá szólásomat és ezért újra próbálkoztam, többször kattintottam az elküldés gombra, és ez lett belőle

2017. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"5: Ezzel csak az a probléma, hogy aki nem adott még vért, arról honnan tudják, hogy mi a vércsoportja? "


Nem ötös vagyok, de válaszolok. Agglutinációs keresztpróba. Laborban én is csináltam, pár perc

2017. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!