Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Féltek a világvégetol amikor...

Féltek a világvégetol amikor Jézus visszatér?

Figyelt kérdés
Én kicsit igen
2016. nov. 11. 20:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
33%
Nem.Féljél tőle te,ha ennyi eszed van.
2016. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
58%

Minden évben volt már világ vége,de valahogy sosem ért ide! Lehetséges,hogy azért,mert másképpen lesz vége,mint ahogy eddig minden évre beközölték?

Ismeritek a mesét, aminek a címe: "A pásztorfiú, aki farkast kiáltott"

[link]

2016. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Nem. Várom már.
2016. nov. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A félelmed elmúlik, ha viszonylag egyszerű mondatokat is megtanulsz önállóan értelmezni.


"Az Isten országa nem szemmel láthatóan jő el..."

2016. nov. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 How Arrow ***** válasza:
42%

Ha valaki nincs tisztába azzal hogy mit ért a kérdező világvégének akkor idézem!


Máté 24:30 És akkor feltetszik az ember Fiának jele az égen. És akkor sír a föld minden nemzetsége, és meglátják az embernek Fiát eljőni az ég felhőiben nagy hatalommal és dicsőséggel.


Jel 14:14 És látám, és íme vala egy fehér felhő; és a felhőn üle [valaki], hasonló az embernek Fiához, a fején arany korona, és a kezében éles sarló.

Jel 14:15 És más angyal jöve ki a templomból, nagy szóval kiáltván annak, aki a felhőn ül vala: Indítsd a sarlódat és arass; mert a földnek aratni valója megszáradt.

Jel 14:16 Bocsátá azért, aki a felhőn ül vala az ő sarlóját a földre; és learattaték a föld.


Ézsaiás 24 része teljesen evvel foglalkozik.


Én most félek és attol hogy készen talál e?

2016. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%
Reteggek. Aludni sem tudok. Úristen :'((
2016. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
94%
Néha már a sötétben is úgy hallom, hogy mozog a jászol.
2016. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Pietrosol ***** válasza:
56%

How Arrow!


A szó szerinti és materiális értelmezés zsákutca. Persze lehet, de ebben az esetben konzekvensen alkalmazni kell ezt minden szóra.


Láttál már olyan szőlőprést, amelyből harag folyik?

2016. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
12%

Én nem félek tőle,különösen,mivel tudom,hogy ennek a világnak a vége,egy új világnak a kezdetét fogja jelenteni,ahol nincs könny,fájdalom,és elmúlás.


Én várom azt a napot,mint szerelmes ember,a kedvesével való találkozást.

2016. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 How Arrow ***** válasza:

Nem láttam de ettöl még meg fog történni!


Ez 5:15 És leszel gyalázat és csúfság, példa és eliszonyodás a pogányoknak, akik körülted vannak, mikor ítéletet tartok fölötted haraggal és búsulással és búsult feddésekkel, én, az Úr mondottam;


Hab 3:12 Haragodban eltaposod a földet, búsultodban szétmorzsolod a nemzeteket.


Jel 16:19 És a nagy város három részre szakada, és a pogányok városai elesének; és a nagy Babilon megemlítteték az Isten előtt, hogy adjon annak inni az ő búsult haragja borának poharából.

2016. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!