Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Féltek a világvégetol amikor...

Féltek a világvégetol amikor Jézus visszatér?

Figyelt kérdés
Én kicsit igen
2016. nov. 11. 20:17
1 2 3 4
 1/37 Ákos13 ***** válasza:
35%
Nem. Mert nem lesz ilyen. És mire a Földnek vége lesz, én már rég por leszek.
2016. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
48%
Én nem, várom.
2016. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
4%
Én is. Különösen amiatt, ami Jézus eljövetele előtt történik, mert az sok szenvedést hoz a keresztényekre.
2016. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hát igen. Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 11. 20:34
 5/37 anonim ***** válasza:
26%
Én inkább viccesnek tartom.
2016. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
62%

"Féltek a világvégetol" - Namost mi a "világ"?

- az Univerzum? Annak kb akkor van vége, mikor az utolsó csillag kihuny. Az irgalmatlan idő!

- A Föld bolygó vége? Az akkor lesz, mikor a Naprendszernek vége, méghozzá, mert magának a Napnak vége. Az 4,5 milliárd év kb. Ez is irgalmatlan idő!

- Az emberiség vége? Nos, az talán hamarabb bekövetkezik, mint 4,5 milliárd év... de akárhogy is legyen, nem a mi korunkban lesz. Az emberiség igen jól képes a túlélésre, és akárhogy is alakul a bolygó sorsa, ezer évekig még biztosan lesz emberiség.

2016. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
52%

"Az akkor lesz, mikor a Naprendszernek vége, méghozzá, mert magának a Napnak vége. Az 4,5 milliárd év kb. Ez is irgalmatlan idő!"


Jah... És azt is tegyük hozzá, hogy ez az állítás abból az időtávlatból nézve csupán egy KŐKORSZAKI babona lesz..


Gyakorlatilag FINGUNK SINCS mi lesz 4 milliárd év múlva, mert nem érünk fel ehhez a tudáshoz!


Mit akar már az emberi tudomány a szánalmas 2 ezer éves múltjával? Néhány millió éve még a tűztől is féltünk...

2016. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
45%

Mindenkiben van valamilyen félelem.


A Biblia írja, hogy még az igazak lába is megremeg azon a napon.


(1Péter 4:18) 18 „És ha az igazságos nehezen részesül megmentésben, hol látni majd az istentelent és a bűnöst?”


De nem kell betegesen rettegni.

2016. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Ez mind oké.de azt nem világvégének mondják,hanem utolsó időnek.
2016. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
45%
Talán még annyit, hogy nem a világnak lesz vége, hanem a jelenlegi emberi uralmaknak, és Jézus veszi át a hatalmat.
2016. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!