Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted ki (volt) Krisztus?

Szerinted ki (volt) Krisztus?

Figyelt kérdés
Szerinted, nem a Biblia szerint. Mit gondolsz?

2016. nov. 7. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem számít. Csak amit mondott és tett.

Isten fia.

2016. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem szamit, megis odairtad, hogy Isten fia. Szerintem tenyleg nem szamit.
2016. nov. 7. 18:22
 3/20 KZitus ***** válasza:

Szia


Isten Fia.

2016. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Isten megszületett emberként, így lett Jézus, miközben ott ahol eddig is volt megmaradt ugyan annak az Istennek, aztán meghalt, és visszatért önmagához.
2016. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4

Tetszik az elkepzelesed.

2016. nov. 7. 19:10
 6/20 anonim ***** válasza:
15%

A Biblia Isten szava.


Aki a Bibliát elveti Istent veti el.

2016. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
living witness! Nem tudom, hogy honnan vetted ezt, de nem volt sem próféta, aki ilyet állított volna, sem Jézus nem mondott ilyet. Jézus azt mondta hogy aki őt elveti, az azt is elveti, aki küldte őt.
2016. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A kérdező kérdésében írja, hogy szerintem, és nem a Biblia szerint, ki volt Krisztus.


Erre írtam, hogy a Bibliából tudjuk ki volt, és amit az ír azt kell alapul venni, ami azt jelenti, hogy szerintem is az amiről a Biblia ír, vagy Is Isten fia,


A Biblia leírása nélkül, mit tudnánk róla?

Semmit.

2016. nov. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Krisztus az Atya (JHWH) Fia és Igéje. Ő az Út, az Igazság, és az Élet. Ő az egyetlen mesterünk és reménységünk.
2016. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Most tényleg, aki képes volt lepontozni itt bármelyik választ, az érti a "szerintem" szó jelentését? Szóljatok, ha a véleménynyilvánítás, vagy a szabad akarat valami szörnyű rossz dolog lenne, vagy tegyetek panaszt annál, aki ezt a jogot mégis megalkotta az emberek számára. :))))
2016. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!