Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztény vallás tiltja a...

A keresztény vallás tiltja a lopást / másnak kár okozását?

Figyelt kérdés
Nem ez a fő kérdés, de csak akkor szeretném feltenni ha a válasz igen lenne.
2014. okt. 2. 11:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%
Tehát keresztények: Letöltésre fel!
2014. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Sztracsatellavagyok ***** válasza:
Szia! Én is szoktam letölteni, és nem csinálok túl nagy lelkiismereti problémát belőle, de ettől még lopásnak tartom. De ha nem is az, mindenképpen csalás, akkor is ha nem veszek el konkrétan senkitől semmit. (Amúgy lehetne vele filozofálni, hogy mivel a letöltött filmnek (pl.) van egy pénzbeli értéke, amit én nem fizettem ki érte, akkor elloptam azt a pénzt. Abból biztos nem maradt meg neki az őt illető "példány".) Szóval én ebben kritikával illetem saját magam is, és pont emiatt nagyon sok mindent viszont megveszek inkább. Én amúgy erre megoldásnak azt találnám, ha lenne egy olcsó és egyszerű kölcsönzési rendszer, ami mindenkinek megérhetné, de ilyen még itthon nem nagyon van.
2014. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!