Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten megbocsájt nekem? Van...

Isten megbocsájt nekem? Van még visszaút?

Figyelt kérdés
Túlságosan is meg akartam felelni Istennek, de egy idő után túl nehéznek éreztem ezt és elfordultam Tőle. Azt gondoltam, hogy Isten hazudott nekem (szólt hozzám a Biblián keresztül), azt éreztem, hogy a szemében egy semmi vagyok, nem törődik velem. Arra is volt példa, hogy megtagadtam Istent és támadtam és káromoltam őt. Elkezdtem a Sátán iránt érdeklődni, már a lelkemet is el akartam adni neki. Végül rájöttem, hogy szükségem van az Úrra. Van megbocsájtás számomra? Visszafogad az Úr? Vagy már menthetetlen vagyok?
2014. febr. 20. 20:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2014. febr. 22. 14:51
 12/12 világvége1 ***** válasza:
Isten nem bocsátja meg a bűnöket – nem létezik szellemi bűnbánat (a szellemnek a bűnökkel kapcsolatban csak bűntudata van), csak esetleg lelkiismeret-furdalás.
2020. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!