Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van ennyi HIT és VALLÁS...

Miért van ennyi HIT és VALLÁS tagadó, ezen az oldalon? Vagy csak keresik az Igaz Igét?

Figyelt kérdés

#ige #hit vallás #vallástagadó #igazhitű
2013. szept. 2. 04:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
nincs igaz ige
2013. szept. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy fórum. Az a lényege, hogy mindenki leírja a véleményét. Engem speciel az összes fél véleménye érdekel nem csak azé, akivel egyet értek.
2013. szept. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Tévedés. Azért vannak a külön kategóriák, hogy az abban jártasak oda válaszoljanak a feltett kérdésekre. Ez itt a vallás rész, és vallási kérdések vannak itt. Ez nem egy fórum, hanem olyan oldal, ahová az emberek kérdéseket tesznek fel és arra kell válaszolni a választ és NEM A VÉLEMÉNYT. Ezt az alapvető viselkedési formát javarészt megtanulják az emberek, de van pár tuskó, akik azt hiszik beugathatnak mindenhova.
2013. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

hát mert vannak azért olykor racionális alapokon GONDOLKODÓ emberek is (szerencsére)


tudod nem elég ám sokszor az imádkozás egy probléma megoldásához. bár igaz ami igaz, én is találkoztam olyan rendkívül felvilágosult középiskolai osztályfőnökkel, aki elvakult, szélsőséges katolikus volt, aztán szegény 16 éves meleg srácnak adott egy bibliát h azt olvassa minden este és akkor meg fog gyógyulni ...


no comment ugye ... de sajnos elég sok helyen és elég nagy arányban ezen az agyi színvonalon állunk :( igen szomorú ...

2013. szept. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mivan?

tehát egy ...borz...alom...

2013. szept. 2. 07:16
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Én például csak próbálok valamiféle logikát és következetességet keresni a vallásban, de még nem sikerült.
2013. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
...megtalálnom.
2013. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
#4-es lehet hogy a vallási rovatban tette fel a kérdező a kérdést,de akkor nem jó helyen van. A kérdés ugyanis pont azokat zárja ki,akikre vonatkozik,de legalábbis a második rész. Szóval az igét nem ,csak a boldogságot keresem..
2013. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem akikre gondolsz, nem egyszerűen "VALLÁS tagadók", hanem trollok. Nem csak itt, hanem szinte minden más kategóriában ontják az oda nem illő "kommenteket". Szeretném, ha az egyszerű józan ateistákat nem ezek alapján ítélnéd meg.


Amúgy az a helyzet, hogy a kategória valóban csak a témát határozza meg (hogy könnyebben meg lehessen találni), nem pedig a válaszokat. Ha egy választ nem tartasz hasznosnak, meg kell jelölni nem hasznosként, amúgy pedig ignorálni. Ez a legtöbb netes fórumon sajnos így van.

Respect. :)

2013. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 KZitus ***** válasza:
26%

Kedves 07:04


"tudod nem elég ám sokszor az imádkozás egy probléma megoldásához." Ezt a véleményedet akkor is tartanád, ha halálos beteg lenne akit a legjobban szeretsz?

Mond csak mennyire könyörögnél az Istenhez a gyógyulásáért? Vagy nem tennéd? Soha ne kerülj ilyen helyzetbe! De mindent másként látnál AKKOR.


Üdv: Zita

2013. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!