Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent számotokra, hogy...

Mit jelent számotokra, hogy kapcsolatban vagytok Istennel, hogy kommunikáltok vele?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 12:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Mormolunk magunkban, meg olvasgatjuk a bibliát. Többet nem tudunk tenni! Beszélünk magunkban, mint aki gandzsát szívott!
2013. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Imában.
2013. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Mormolunk magunkban, meg olvasgatjuk a bibliát. Többet nem tudunk tenni! Beszélünk magunkban, mint aki gandzsát szívott!".


Ez hatalmas szöveg volt. Majd leestem a székről. :DDD.


Bence87


Szerinted hogy lehetne ennek utánajárni? Egyértelműen sehogy. Ezért hitkérdés. ÉS ezért vagyok pl. én agnosztikus.

2013. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Közvetlen kommunikálni Istennel nem lehet. Én imádkozom hozzá, megköszönöm azokat amiket adott és kérem, hogy segítsen továbbra is hűnek maradnom hozzá és még sok más egyéb dologban és azt tapasztalom, hogy ő mindig válaszol az imáimra.
2013. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akárhányszor hívom Istent,mindig foglaltat jelez. De sms-ben írta,hogy látványosan akar megérkezni a földre,ezért betakarózott az Androméda köddel és jön. Kb. 3 milliárd év múlva ér ide.
2013. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Isten a lelkiismeretünkön keresztül szól hozzánk.
2013. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 KZitus ***** válasza:

Szervusz kedves Bence87


Soha ne higgy vakon abban, amit Istenről mondanak Neked.

Mert teljes megbizonyosodhatsz arról, hogy a Biblia Istentől származó könyv, magából a Bibliából. Számos bizonyítékát találod meg benne, mármint a Bibliában.

Isten sem akarja, hogy vakon higgyünk benne, illetve abban, amit mond nekünk a Szentírás lapjain. Arra ösztönöz, hogy járjunk utána, alaposan kutassuk a Bibliát addig, ameddig meggyőződünk róla, mi is az igazság.

Ezért is írja a Zsidók 11:1 verse "A hit a remélt dolgok biztosítékon alapuló várása, a nem látható valóságok nyilvánvaló bizonyítása."

Tehát a hit pontos ismeretre, meggyőződésre épül, és nem a vak bizonytalanságra.

Az ilyenfajta a hitnek hatalmas értéke van.


Üdvözlettel: Zita

2013. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!