Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent számotokra, hogy...

Mit jelent számotokra, hogy kapcsolatban vagytok Istennel, hogy kommunikáltok vele?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Közösek az erőforrásaink és kölcsönös az információ áramlás az x felhasználó között.

A kapcsolat létrejöttének feltétele a sikeres hitelesítés az egyedi tanúsítványok segítségével. Az üzenetet a megfelelő helyre, megfelelő formátumban kell küldeni, valamint feldolgozni.

2013. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Számomra csodálatos érzés, hogy ismerhetem Alkotómat, Teremtőmet, ismerem az érzéseit, a gondolatait. Tudom mit miért, és miért úgy teszi, ahogyan tesz.

Öröm számomra, amikor olyat teszek, amellyel örömöm okozok Neki.

Mindig, mindenben számíthatok rá. Sokat beszélgetünk, én imában mondom el gondjaimat, érzésemet, sok-sok hálámat, Ő pedig a Biblia lapjain válaszol nekem.

Például:

ilyen érzéseim vannak, amikor olvasom a Szavát:

"Ó, mennyire szeretem törvényedet!

Egész nap azzal foglalkozom." Zsoltárok 119:97


Ez nem azt jelenti, hogy állandóan olvasom a Bibliát. De azt igen, hogy a reggeli Biblia olvasás után gyakran gondolok napközben arra, hogy miként tudnám alkalmazni azt, amit olvastam. Vagy azon gondolkodom, mit akart ezzel az elolvasott résszel tanítani(mondani) nekem? Mit tudtam meg ma Istenről? Melyik tulajdonságát ismertem ma meg még jobban?

" Mily lágyak ínyemnek a te beszédeid,

Lágyabbak, mint a méz a számnak!" ZS 119:103

"Lábamnak lámpása a te szavad,

Ösvényemnek világossága.

Esküt tettem, és teljesítem is,

Hogy megtartom igazságos bírói döntéseidet. ZS 119:105,106


Az életemet jelenti.

Üdvözlettel: Zita

2013. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De akkor nem a hangját halljátok?
2013. jún. 19. 13:32
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Belső meggyőződésekről van ilyenkor szó általában és nem pedig fizikailag füllel hallható dolgokról.
2013. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 KZitus ***** válasza:

Jézus azt mondta, 'akinek van füle hallja meg'.

Gondolod szó szerint kellett hallaniuk?

Nem, inkább jól tesszük, ha odafigyelünk arra, amit Isten most Jézus révén mond, a szent szellem által. A szellem irányítása alatt Jézus megígérte: „Aki győz, annak meg fogom engedni, hogy egyen az élet fájáról, mely az Isten paradicsomában van.”

2013. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy kérdezgetek, de ez mindig érdekelt. Mi van, ha nem válaszol sehogy sem? Honnan tudjátok, hogy nem csak a fantáziátok játéka?
2013. jún. 19. 14:21
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy facebookon visszaigazolta, hogy kapcsolatban vagyunk :D
2013. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

"Belső meggyőződésekről van ilyenkor szó általában és nem pedig fizikailag füllel hallható dolgokról."


ennél szebben nem is mondhattad volna ki

2013. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, azt hiszem ez a cikk (a bloggal együtt) pont neked való, szerintem nagyon hasznos :)

[link]

2013. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bence87 ***** válasza:
De ti utána jártatok, hogy a Biblia tényleg Isten által sugalmazott könyv, vagy csak vakon hisztek benne, hogy tényleg Isten szava?
2013. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!