Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúit hogy lehetne...

Jehova tanúit hogy lehetne lerázni?

Figyelt kérdés
Kopogtattak már nem egyszer, viszont le szeretném őket rázni. Mit mondjak nekik, hogy engem kihagyjanak a sorból? Volt, hogy nem ugyanazok a személyek kopogtattak, szóval nem állandó tanúk jönnek. A rendőrséggel kergessem el őket?
2012. nov. 5. 14:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de válaszolok.

Én így rázom le őket: Köszönöm, nekem van hitem, nem érdekel az Önök vallása. Ha ebből nem értik, hogy hol a helyük, elég alapvető dolgokra rákérdezni. Agyatlanul bebiflázzák a szövegeiket, ha megakasztod őket, zavarba jönnek, és a bemagolt szövegben elakadnak.

2016. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Engem pont a napokban szólított le egy fiú a trolibusz megállójában.Azt hittem tetszem Neki és azéet hogy akar valamit,de ahogy belemerültünk a beszélgetésbe és a reformátusokat kifogásolta kezdett gyanús lenni. Mondtam hogy Nekem dolgom van és ha akar tőlem randit hívjon el,de iszonyatosan összezavarodott erre. Az egyenes beszédtől nagyon félnek. Szimplán küldjétek el egyenesen,aztán ha mégsem értik meg mondjátok hogy rendőrséget hívtok.A szabad vallásgyakorlás egy dolog,a zaklatás megint másik. Remélem segítettem.Üdv:Anett
2016. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!