Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ítéli szinte mindenki...

Miért ítéli szinte mindenki el a Jehova Tanúit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 20:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

mert pofátlan módszereket alkalmaznak a hitük hírdetésére, pl itt is

és mert azt állítják, hogy keresztények, holott semmi közük hozzá

2010. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%
Mert agymosottak,és ráadásul terjesztik is a hülyeséget...
2010. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
0%
Mert máshogy élnek, mint a többség, mások a szokásaik. Az ilyen embereket mindig kirekesztik, elítélik.
2010. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
58%
Mert olyan lelkesen terjesztik a hülyeségüket, mint itt pl Üdvözlettel Péter, bár azt nem tudom, hogy ő milyen felekezet. Nekem különösebb bajom nincs velük, de annyira nem is érdekelnek.
2010. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%
én azért, mert teljesen emberségellenesek és etikátlanok...pl hogy jönnek ahhoz, hogy másokat zaklassanak egymás után többször is az otthonukban? vagy ami még rosszabb: hogy jönnek ahhoz, hogy akár a saját gyerekeiket hagyják elvérezni és meghalni vallási hülyeségeik miatt? hát nincs bennük semmi szeretet saját családjuk felé?
2010. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
mert állandóan jönnek, mászkálnak házról házra, én meg egyszer elküldtem őket a szép meleg pokolba, mire beszóltak.
2010. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
20%
nekem van egy barátnőm aki Jehova Tanúi közé tartozik, a családját is ismerem látásból, és szoktak járni néha házról házra, de engem soha nem akartak megtéríteni. nincs velük semmi bajom. szerintem bámulatos, hogy egyesek mit meg nem tesznek azért, amiben hisznek.
2010. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
100%
Mert már vagy 4 alkalommal volt olyan,h szombat/vasárnap reggel arra ébredtem,hogy izomból nyomja a csengőt... és soha nem én mentem ki mert mindig addigra kiért tesóm ,de csak 1x kerüljenek elém...többet nem jönnek az tuti...
2010. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Mert olyasmit propagálnak amit ők maguk nem gyakorolnak.

Pl.

Jehovatanúi miért nem "tartózkodnak a vértől"?

Az Ószövetségi Szentírásban benne van a tilalom,

-Ter 9,4 MTörv 12,16.23

A vallásos zsidók csak kóser módon elkészitett húst fogyasztanak, mert a többi hús tartalmaz vért.

Jehovatanúi is csak kóser húst fogyasztanak?

Ez lenne a logikus, ha komolyan vennék a tilalmat!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__6..

2010. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
26%
Mert te is az vagy és itt hirdeted az igéidet
2010. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!