Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire elítélendő ha hazugsá...

Mennyire elítélendő ha hazugsággal nyitok egy új gyülekezet felé?

Figyelt kérdés

Ha őszínte lennék, akkor tudom, hogy nem indulhatnék tiszta lappal. Előre megítélnének és ettől nagyon rosszul érezném magam.

Ezért úgy döntöttem, hogy kegyes hazugságokat mondok, szépítem egy kicsit az előéletem.

De örökre nem akarok és nem is tudok leplezni. Ha később kiderül az rosszabb, mintha az elején megtudják?


A nagyobb bűneim, amiket el akarok rejteni: nős férfitól született gyermekem, több évig jártam szektába, a vallásunk néhány tételét vitatom.


Szeretném, ha úgy fogadnának be maguk közé, hogy nem ezeket látják bennem...


2012. aug. 14. 09:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Gondolom, a bűneidet (nős férfival nemi élet pl.) megbántad, az meg, hogy szektába jártál, már a múlté. Én a helyedben mégsem titkolnám el ezeket a dolgokat. Azért, mert ha ezek miatt megítélnek, akkor nem jó helyen jársz. Egy igaz gyülekezetben nem ítélnek meg azokért a bűnökért vagy tévelygésekért, amelyeket a múltban elkövettél, de amelyeket már megbántál, és amelyektől már megszabadultál.
2012. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!