Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásosak, mi a véleményetek...

Vallásosak, mi a véleményetek Marilyn Mansonról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 19:46
1 2 3
 21/25 Sághegyi Csaba ***** válasza:
Első vagyok. Hozzászólásomban a szomorú példa azt akarja jelenteni, hogy csalódott a kereszténységben, mert kiskorában kereszténység címszó alatt valami destruktívat kaphatott, amikor a bibliai kereszténység valójában nagyon építő, és boldogító dolog. Ő, és az említett két másik személy ez helyett egy hazugsággal találkoztak, aminek következtében komoly sebeket szenvedtek, ami kihatással van teljes életükre. És ez szomorú dolog. Például Hetfield édesanyját Isten nevében hagyták meghalni. Érthető így már, miről beszélek? Nem érdekel, hogy most mit csinálnak, hanem sajnálom őket a szenvedéseik miatt.
2012. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Vallásos hívo" ember vagyok, mindennap imádkozok és sok mindent megköszönök Istennek, templomba is járok de Marilyn Manson az egyik kedvenc énekesem :))

Tehetséges, jó számai vannak s egyet is értek a szövegeivel (kivéve az ateista, és sátánista szövegeket) . Szerintem egy nagyon jó énekes. Nem kéne azért elitélni, mert furán néz ki. És hívo" társaim: ha tényleg olyan vallásosak vagytok, akkor elkéne fogadjatok mindenkit, még Mansont is. Szeresd felebarátodat, mint magadat :P


Amúgy 15 éves vagyok, s amióta az eszemet tudom Cartoon Networkot nézek. :D.. s nem lett semmi bajom, nem üttem senki fejét kalapáccsal, s nem öltem meg senkit. Szóval szerintem is hülyeség az, hogy sokak szerint Manson, durva filmek & videójátékok, RAJZFILMEK!! tehetnek arról ahol most tart a világ. Ezek csak szórakoztató dolgok. nem hinném, hogy ezekért lenne annyi rossz dolog.

2013. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Én vallásos ember vagyok, viszont óriási Manson fanatikus.

Betegesen rajongok érte, pedig hiszek Istenben és templomba járok, de a szobám tele van rajzokkal, poszterekkel róla. Nagyon szeretem :)

2013. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jó zenéi vannak *.*
2016. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Az a véleményem róla, hogy nagyon jó a hangja, jók a zenéi, hatalmas rajongó vagyok, és szeretnék egyszer eljutni egy MM-koncertre.


~15 éves vallásos lány~

2016. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!