Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásosak, mi a véleményetek...

Vallásosak, mi a véleményetek Marilyn Mansonról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 19:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
egy "normális" embernek miért kell így kinézni? pusztán a pénz miatt csinálja akkor??? ajánlom figyelmedbe Brian Head Welch-et ő is megtért, megszabadult a drogfüggőségből és tud gondoskodni a gyerekéről. MM helyett inkább JÉzust dicsőítsd, jobban jársz :P. http://www.youtube.com/watch?v=7fYBi78tjmw
2012. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Normális embernek miért kell így kinézni? Egy normális ember úgy néz ki, ahogy akar és sz*rik mások véleményére. Szerintem MM és Jézus nagy haverok lennének ha találkoznának! :)

Bocs, igazából nem hozzám szólt a kérdés, csak belepofáztam... :)

2012. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

én örülök, hogy írtál:))

Miért kell így kinéznie? azért, hogy a hozzád hasonló prűd embereknek legyen miért dobálni a kereszteket:)) Bocs, nem akartalak bántani. de tényleg ezért. És persze, hogy a lemezeladási rátáknak is jót tesz:D amúgy a rammsteinos csávók is nagyon normálisak a való életben, a színpadon viszont teljesen mások, plusz nekik is van egy-két olyan botrányos esetük, amivel kiverték a biztosítékot. dicsőítsem Jézust? Isten ments:)) Korábban vallásos voltam, de szerencsére "megtértem":d Amúgy most valami "antikrisztusnak" képzelhettek, pedig én sem vagyok az:) Csak szabadgondolkodó, ha fogalmazhatok így. És nagyon elvagyok keseredve amiatt, hogy sokan még mindig ott tartanak, hogy anélkül ítélnek el embereket, hogy tulajdonképpen ismernék őket. Ezért tart itt a világ ahol:S Vagyis ezért is. Egyébként az egyik legjobb barátnőm hithű református, ás ő például teljesen nyitott is. Neki semmi baja Mansonnal, bár nem is rajongó:) Mondjuk én sem. Csak ma találtam meg azt az X éves cikket, amikor Szikora Robi böjtöléssel tiltakozott MM fellépése ellen, és szakadtam a röhögéstől:D

2012. júl. 4. 00:36
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

"Szikora Robi böjtöléssel tiltakozott MM fellépése ellen,"

Hát ezen én is szakadok! :DD

(a belepofázós)

2012. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én a Rammsteint szeretem nagyon pl.


Ezen viszont még a mai napig is csak röhögni és sajnálkozni tudok, ne haragudj.


"szabadgondolkodó"


xDDDDDD

2012. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Hát röhögj nyugodtan, ha jólesik:)

Amúgy talán fogalomzaarban szenvedsz. Idézek:

"A szabadgondolkodó olyan személy, aki a különböző dolgokról való véleményét a hagyománytól, a tekintélytől és az elfogadott hittől (vakhittől) függetlenül alakítja ki. Senki nem szabadgondolkodó, aki kizárólag egy valamilyen zárt és kötött gondolatrendszert szentírást, vallást vagy megváltót követ."

szóval van ilyen kategória, és a definíció alapján ide tartozom:)

Húúú a Rammstein nekem is nagy kedvenc:)))

2012. júl. 4. 00:49
 17/25 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező. Teljes mértékben egyet értek veled. Marilyn Manson egy teljesen normális ember aki jól látja a világ dolgait. Csak pont azok az emberek akik azt hangoztatják hogy ne a külső alapján ítélj azok ítélik el őt a legjobban pusztán azért mert számukra nem elfogadható az ahogy kinéz,énekel...

Természetesen nem kötelező szeretni a zenéjét, minden ember ízlése más de az amit néhány vallási közösség művel mikor MM koncertezik valahol az már vicc. Mindig találnak valami bűnbakot amire/akire rá lehet fogni hogy miatta történnek a rossz dolgok a világban. Régebben ez a Rock and roll volt majd jött a metál és a rap zene ma pedig a videojátékokra mondják hogy tönkreteszik a fiatalságot. mindig lesznek őrültek akik gyilkolnak de azok már az előtt sem voltak normálisak mielőtt elkezdtek Marilyn Mansont, Alice Coopert vagy más a vallásosaknak nem tetsző zenét hallgatni.

én gyerekkoromban rengeteg Tom és Jerry és Bolondos dallamokat néztem mégsem csaptam rá kalapáccsal az emberekre és nem is fűrészeltem ketté őket.

Ezzel az egésszel azt akartam mondani hogy felesleges ilyen kérdést feltenni mert aki sátánistának állítja be Mansont azt soha az életben nem fogod meggyőzni az ellenkezőjéről.

2012. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Hú, a Tom&Jerryt jó, hogy írtad.

Én is rengeteget néztem kiskoromban (egyéb zakkantabb mesékkel is, mint pl. Son Goku:), és mégis itt vagyok, felnőttem, (eddig:D) nem öltem meg senkit, sőt, ha minden igaz jövő évtől egyetemre fogok járni. Erre múltkor unokanőérem benyögi, hogy a gyerekei nem nézhetnek T&J-r, mert agyonütik majd egymást kalapáccsal. Úgy megdöbbentem:O Az egy tök jó mese:) azóta ezt már más anyukáktól is hallottam. Amúgy ezzel a krdéssel és a válaszaimmal nem akarok senkit meggyőzni, csak érdekel egyes emberek gondolatmenete:) próbálom őket megérteni (kisebb-nagyobb sikerrel:))

2012. júl. 4. 00:57
 19/25 anonim ***** válasza:

ilyet már én is hallottam hogy szülők azért nem engedik a gyerekeket ilyen rajzfilmeket nézni mert félnek hogy a gyerek az életben is megcsinálja az ott látottakat.

de az eddigi legdurvább ilyen történet amit ha nem saját magam hallok el sem hiszem.

az anyuka nem engedi hogy a gyerek Micimackót nézzem azért mert abban buták a szereplők és csak elhülyíti a gyereket.

Ezt azóta sem sikerült megértenem.

2012. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
kicsit komolyan veszik manapság a gyereknevelést:S Na jó, ez most hülyén jött ki. Úgy értem, hogy azért a gyerekeket nem lehet még a széltől is óvni. Én a tesómmal meg a barátaimmal együtt egy rakás mesén nőttem fel. Voltak értelmesebbek-kevésbé értelmesek. És mégsem lettem tőlük pszichopata. Csak tisztázni kell a gyerekekkel, hogy mi igaz, mi nem, stb. Az a baj (amennyire én észreveszem), hogy mostanában mintha divat lenne a gyereket egy buta gépnek nézni, akinek nincsen önálló gondolkodása, és mindent elhisz, amit lát. KÖzben ez azért nem így van. Már csak azért sem, mert én magamról, tudom, hogy például imádtam a T&J-t meg a Hupikék törpikéket, de mindkettőről tudtam alapból, hogy csak rajzfilm, és valójában nincsenek törpök meg serpenyővel szaladgáló macskák.
2012. júl. 4. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!