Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok Jehova tanúiról?

Mit gondoltok Jehova tanúiról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 15:46
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
62%

Mit gondolok?

Rá erőszakolják az emberre az akaratukat, meg a szavuk, ütközik a tetteikkel, undorító , mocskos banda.

Jehova tanúi=Szekta

Pedig magukat gyülekezetnek hívják, de egy fokkal sem jobbak a szektáknál!

Rám akarták erőszakolni a tetteiket, de én elküldtem őket!

Azért, mert külső szemlélőként figyelem őket, elég jól átlátom a dolgokat, a lelkisérültek, akiknek kell valami hit amibe kapaszkodhatnak a mindennapi élet nehézségeit jobban legyúrjék, még ha hamis próféta árán is, itt már az igazság, mint szó rég elvesztette az értelmét!!

http://www.youtube.com/watch?v=JJFG639n3FQ&feature=plcp

Ezt mindenkinek ajánlom!!!

2012. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
ÉN gyerek korom tol Jehova tanúja vagyok
2012. júl. 2. 21:27
 13/53 anonim ***** válasza:
43%
Más meg kinövi a gyerekbetegségeit.
2012. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
77%

Hát tud meg, hogy Ők félrevezetett emberek. Még pedig emberek által. A tanuk akik gyanutlanok ,nagyon kiállnak a hitük mellett, mert nem néznek utána a szervezet csalásainak. Vakon hisznek a vezetőjüknek.

Bár csak elfogadnák Jézus Istenségét, és azt az evangéliumot hirdetnék ami az őrök életre visz.

2012. júl. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
Csak nem közvélemény kutatást végzel?
2012. júl. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
79%

Volt már régebben ugyanilyen kérdés, elég sok válasszal:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__3..


Én személyesen azt gondolom, hogy nem lehet általánosítani semmilyen csoport esetében sem, mert mindenhol egyének vannak, akik pedig nagyon különbözőek. :)

2012. júl. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
29%

A kedves hozzá szóló aki tv-vel akar dobálózni:

Nos úgy látom nálad a szeresd felebarátodat mint önmagadat tanítást kihagyták a bibliádból.

Mindazon által megteheted, neked lesz károd belőle.

Engem is fenyegettek és még az anyukámat is szidták. S nem érdekel, mennyire vetnek meg az emberek. nem ők fogják az életemet megmenteni, hanem Krisztus, és az Atyja Jehova.

Sok keresztény testvérem szenved más országokban csak azért, mert tanú.Nagyon érdekes, hogy ugyan úgy börtönökben vannak, és megkínozzák őket, mint ha gyilkosok lennének, vagy komoly ember elleni vétket követtek volna el.

Ezt azért írtam le neked, hogy örülj.A munkát pedig csak Jézus tilthatja, vagy állíthatja le, az emberek nagyon kevesek ehhez.

A Hitler kormány is kiakarta írtani a tanúkat, sajnos 2000, testvért sikerült is, mert nem vonultak be katonának, hogy fegyvert fogjanak más ember társukra.Szembe néztek a nyaktiló pengéjével, és az akasztó kampójával.Nos a Hitler kormány megbukott.

A tanúk, nem.

2012. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
41%
Szeretem Jehova tanúit! Bár más embereket is. De valóban az Igaz Isten népe. Tökéletlenségük ellenére az igaz szeretet közöttük marad meg.
2012. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
45%

Nagyra becsülöm azt az őszinteséget, amit Kata válaszaiban látok, és amely sajnos oly kevés tanúnak sajátja...

De ebből is az látszik, hogy igazából a tanúknak sokszor fogalmuk sincsen az ŐT viselt dolgairól. Például arról, hogy a koncentrációs táborokban nem kellett volna mindenkinek meghalnia. Csak egyetlen papírt kellett volna aláírniuk az életben maradáshoz: hogy megtagadják a szervezetet. NEM ISTENT, csak az Őrtorony Társulatot. De a szervezet ezt megtiltotta nekik...


Nézzétek meg a következő filmet, kedves Tanúk; egyáltalán nem bántó stílusú, pusztán tényeket tár fel. Olyan tényeket is, amikről nem sokan tudnak:


http://www.youtube.com/watch?v=INEaE1_3WAw


Üdv. :)

2012. júl. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 lsandor ***** válasza:
39%
Berta csak azért abba a hibába ne ess, hogy mindent elhiszel, pl azokat amik egy ilyen videóban vannak
2012. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!