Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti hisztek az angyalokban?

Ti hisztek az angyalokban?

Figyelt kérdés
Nem, nem a ma divatos 'angyaltanfolyamos' dolgokra gondolok, hanem azokra az angyalokra, akiket a katolikus vallás emleget.

2012. ápr. 28. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Hiszek az angyalokban. Jó nőnek képzelem el a legtöbbet, jó nagy szányakkal. Főleg feketével.

Egyébként most ellent mondok, mert nem gondolom, hogy léteznek. Csak szeretném xDD

Abban nem hiszek, hogy repkedő mese figurák imádnak valamit és gyilkolásznak Isten nevében vagy üzennek. Akkor már inkább szellemi lénynek gondolom őket, jó lelkeknek.

De tudod ez csak hit. Számomra nem ez a lényeg, hogy vannak vagy nem. Hanem amit képviselnek. Szeretet.

2012. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

De ez a reklám is nagyon ász, csak a vége baromság xD

http://www.youtube.com/watch?v=BM7DP2o3bJc

2012. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, de nem tudom hogy néznek ki.
2012. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
materialista vagyok
2012. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egyébként van egy nagyon gyönyörű angyal szobrom. Amikor megláttam nem tudtam megállni, hogy ne vegyem meg.:) Nagyon örülök, hogy nem hagytam ott! Sajnos nem tudom megmutatni, mert a neten sincs hozzáhasonló. Jobban mondva nem találtam olyat.

Fehér színű, jobban vagyis szürkés. Olyan ízlésesen koszosnak tűnhet. Az van rá írva, hogy "Ich vermisse dich". De hát hiába kerestem, sok más hasonló talált van.

A lényeg, hogy nem Mária feje van, nem felfújt kis gyerek feje és nem is olyan római vagy görög vagy mi tudom én milyen:) Nem vagyok egyáltalán bálvány imádó és obejktumsexuális sem. De jót tesz a látványa. Szeretem a sötét, szomorú, titokzatos dolgokat, de érdekes módon ebben egyik sincs.

Van még 3 keresztem és szintén nagyon örülök, hogy megvannak. Abból a középsőn Jézus van, a másik kettő meg fekete. Sajnos a középséről nem tudok küldeni képet, mert nem találok.

A másik kettő ilyen:

[link]

[link]

2012. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 szabolcs1988 ***** válasza:

A bibliában vannak utalások arra hogy vannak angyalok.Vannak bibliai esetek mely leírja hogy emberi formát öltöttek.

Noé idejében az angyalok lejöttek a földre és emberi alakot öltöttek. (1.Mózes6:1,2)

Jézus születését egy Gábriel nevű angyal jelentette be Máriának.(Máté 1:18-21)

Pétert egy angyal hozta ki a börtönből. ( Cselekedetek 12:6-11)

Íme néhány történet ami bizonyítja, hogy vannak angyalok.

2012. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Láttam is egy csomót.
2012. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Most volna egy újabb kérdésem.

Éreztétek már úgy, hogy angyallal találkoztatok?

2012. ápr. 29. 21:45
 10/22 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. De lehet csak nem vettem észre.

Vsziont egyszer láttam egy nagyon cuki csillogó szemű kis gyereket, miközben kergetett egy nagy labdát. De gondolom ez nem számít angyalnak.

2012. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!